New Rock Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Rock Generation

Forum o Rock Muzici kao i O svim stvarima koje interesuju tinejdzere ili starije...Dobrodosli...
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Poll
........
Tom
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcap27%Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap
 27% [ 41 ]
Bill
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcap53%Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap
 53% [ 80 ]
Gustav
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcap9%Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap
 9% [ 14 ]
Georg
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcap11%Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap
 11% [ 16 ]
Total Votes : 151
Top posters
Screammyangel
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
brunetteangel
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
crnaguja222
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
soraxhiroko
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
An Chi
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
Yu's princess
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
~*Avril&Maja*~
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
*Black_Butterfly*
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
M!X
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
Xx..Scene Queen..xX
Pesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_lcapPesme koje vas diraju ravno u srce... TopbarssPesme koje vas diraju ravno u srce... I_vote_rcap 
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 208 on Sun Apr 11, 2021 6:57 am
Forum
Latest topics
» Predstavite se...
Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeby rock*angel Tue Jul 06, 2010 1:21 am

» Tvoj decko iz snova treba da izgleda...
Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeby PrinceZX Mon Aug 17, 2009 12:16 pm

» Antic Cafe
Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:21 pm

» Miyavi
Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

» The Gazette
Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:18 pm

Statistics
We have 56 registered users
The newest registered user is undfairljuivp

Our users have posted a total of 3535 messages in 287 subjects
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of New Rock Generation on your social bookmarking website
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Gallery
Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty

 

 Pesme koje vas diraju ravno u srce...

Go down 
+2
soraxhiroko
Screammyangel
6 posters
AuthorMessage
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 8:08 pm

Koje su to balade koje volite ili pesme koje vas diraju
ravno u srce?
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 4:22 pm

Pa mene ne dodiruju balade ...
Mislis diraju ravno u srce , ali kako ?? Mislis ono , da se onako malo ubedacim ...?
Aham , pa to je Dead Tree - DEG , Reila - GazettE , Luner Eclipse - Hizaki (jel on to malo krao iz one ceske klasicne ``vltava`` ?? mislim kako mu je palo na pamet ??! ) i prvih 20 sekundi od Neo Visualism - MYV ...
A ja diranjem u srce nazivam i one koje me nateraju na para para dance !! Hihii , znaci Nori Nori Nori , Junk Story - MSI i to ...
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 8:22 pm

hahahah...da....

Bfmv-Waking the demon ,spot me skoro rasplace kad vidim kako maltretiraju onog jadnika,mada nervira me kad se na kraju pretvori u vukodlaka...
Angel In Disguise mi totalno para srce....
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
~*Avril&Maja*~
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
~*Avril&Maja*~


Female
Number of posts : 91
Age : 27
Fan of... : Cinema Bizarre
Humor : odlican....hehe............
Registration date : 2008-06-14

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 12:12 am

Angel_in_disguise wrote:
hahahah...da....

Bfmv-Waking the demon ,spot me skoro rasplace kad vidim kako maltretiraju onog jadnika,mada nervira me kad se na kraju pretvori u vukodlaka...
Angel In Disguise mi totalno para srce....
jaadan dechko..zamisli da tebi glavu stavljaju u wc...fuj...a na kreju ce i ovaj nestati...hehe...... lol!
lepa je i angel in disguise
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 12:57 am

hiiiii....pa ti i bfmv slusas...ijowww
da,jadnik....a bash je sweet...
Angel in Disguise je extra pesma za paranje srca,a za koju ti ne treba casa vec kanta kako ne bi poplavio kucu...
Isto tako i Silent Scream
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
~*Avril&Maja*~
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
~*Avril&Maja*~


Female
Number of posts : 91
Age : 27
Fan of... : Cinema Bizarre
Humor : odlican....hehe............
Registration date : 2008-06-14

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 12:10 am

da.................hehe........................
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 2:55 pm

ja otkidam na Lovesongs(tkm) live verziju sa nastupa u Francuskoj....jaoowww,skroz je Yu izmenio prelaz sa gitarom ,a i cuju se lepo basovi,a tek Yu kad uzme gitaru u ruke i kad pocne najbolji deo,svira totalno drugacije akorde....aaahhhh
Umirem,a na kraju se cuju jako bubnjevi,njaaammm...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 3:10 pm

uhhh,ima par pesama koje mi skroz paraju srce...Du Schweigst od Nevada Tana (Jel neko od vas cuo tu pesmu?) Guardian Angel od Lovexa,Silent Scream od Cinema Bizarre,Wake me up when september ends (green day),What you don't know (monrose),spring nicht od tokio hotela (kad gledam spot skoro uvek pocnem plakati) a i najlepsa pesma koju sam cula je Nothing else matters u izvedbi apocalyptice.kad sam je prvi put slusala plakala sam k'o kisa!
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 3:29 pm

Ej,to je nova pesma Panik-a tj. Nevada tana,tako??Ja je obozavam,skoro sam je skinula sa Youtube-a,ali ne znam da li je nova i stara posto imam toliko njihovih pesama sa starog albuma ,da ne znam vise kkoja je koja pesma...Imam ih oko dvadeset...+ was wurdest du tun sa novog albuma...
Ja volim onu...kad Linke zapeva,jaow...heheh Lips of an angel ja mislim da se zove...
I volim Es Kommt Der Tag(live)
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 3:33 pm

Eee,da....volim jako i od Linke-a iz panik Dying but alive....yowww
David isto jako lepo peva,slusala sam ga live....ehehe
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 10:07 pm

obožavam onu while your lips are still red od nightwisha....joooj..na nju se sva rascmoljim... nakon nje mi je under the bridge od rhcp, nakon nje se nastavim cmoljiti uz heavensent i silent scream od-nemoram-valda pisati-od koga Wink ,dont cry i november rain od guns n roses
.... Kuolema tekee taiteilijan od nightwish mi je uvjerljivo najlijepša pjesma ikada...ona me skroz dotuče nakon svih ovih Wink otju mamuuuuuuuuuu
Back to top Go down
bizy
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
bizy


Female
Number of posts : 50
Age : 29
Location : Đakovo
Fan of... : marilyn manson,nightwish,within temptation,iron maiden,teräsbetoni
Humor : obozavam se zajebavat...i svako malo prvalim neku glupost XD XD..sto je normalno za mene
Registration date : 2008-08-24

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 9:52 pm

tarja turunen-i walk alone....within temptation-memories...marilyn manson-sweet dreams,coma white,the nobodyes
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 9:54 pm

e da mrak je mansonova verzija sweet dreams...jebeno je to obradio,početak je pogotovo dobar.
Back to top Go down
bizy
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
bizy


Female
Number of posts : 50
Age : 29
Location : Đakovo
Fan of... : marilyn manson,nightwish,within temptation,iron maiden,teräsbetoni
Humor : obozavam se zajebavat...i svako malo prvalim neku glupost XD XD..sto je normalno za mene
Registration date : 2008-08-24

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 10:19 pm

a nego da li je....on ima presuper pjesme koje te diraju ravno u srce...pogotove ove s albuma eat me drink me
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 10:31 pm

njegovi lyricsi su mi jebeni,a glas ima odličan.Naježim se kad ga čujem. Twisted Evil
Back to top Go down
bizy
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
bizy


Female
Number of posts : 50
Age : 29
Location : Đakovo
Fan of... : marilyn manson,nightwish,within temptation,iron maiden,teräsbetoni
Humor : obozavam se zajebavat...i svako malo prvalim neku glupost XD XD..sto je normalno za mene
Registration date : 2008-08-24

Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 10:48 pm

ja obozavam njegov glas....tak ima prekjut glas,hehe
Back to top Go down
Sponsored content





Pesme koje vas diraju ravno u srce... Empty
PostSubject: Re: Pesme koje vas diraju ravno u srce...   Pesme koje vas diraju ravno u srce... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pesme koje vas diraju ravno u srce...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
New Rock Generation  :: Muzika za moje usi... :: Muzika za moje usi...-
Jump to: