New Rock Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Rock Generation

Forum o Rock Muzici kao i O svim stvarima koje interesuju tinejdzere ili starije...Dobrodosli...
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Poll
........
Tom
MyFiction - Page 3 I_vote_lcap27%MyFiction - Page 3 I_vote_rcap
 27% [ 41 ]
Bill
MyFiction - Page 3 I_vote_lcap53%MyFiction - Page 3 I_vote_rcap
 53% [ 80 ]
Gustav
MyFiction - Page 3 I_vote_lcap9%MyFiction - Page 3 I_vote_rcap
 9% [ 14 ]
Georg
MyFiction - Page 3 I_vote_lcap11%MyFiction - Page 3 I_vote_rcap
 11% [ 16 ]
Total Votes : 151
Top posters
Screammyangel
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
brunetteangel
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
crnaguja222
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
soraxhiroko
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
An Chi
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
Yu's princess
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
~*Avril&Maja*~
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
*Black_Butterfly*
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
M!X
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
Xx..Scene Queen..xX
MyFiction - Page 3 I_vote_lcapMyFiction - Page 3 TopbarssMyFiction - Page 3 I_vote_rcap 
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 208 on Sun Apr 11, 2021 6:57 am
Forum
Latest topics
» Predstavite se...
MyFiction - Page 3 Icon_minitimeby rock*angel Tue Jul 06, 2010 1:21 am

» Tvoj decko iz snova treba da izgleda...
MyFiction - Page 3 Icon_minitimeby PrinceZX Mon Aug 17, 2009 12:16 pm

» Antic Cafe
MyFiction - Page 3 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:21 pm

» Miyavi
MyFiction - Page 3 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

» The Gazette
MyFiction - Page 3 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:18 pm

Statistics
We have 56 registered users
The newest registered user is undfairljuivp

Our users have posted a total of 3535 messages in 287 subjects
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of New Rock Generation on your social bookmarking website
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Gallery
MyFiction - Page 3 Empty

 

 MyFiction

Go down 
+2
soraxhiroko
brunetteangel
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 8:49 pm

hahahahaha...jbt koji si ti lik! nastavak cu objaviti verovatno sutra...ako me opizdi inspiracija...
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 9:52 pm

ee jebiga,za moju ljubav objavi veceras...
Ja sutra idem u Novi Sad i ne znam koliko cu ostati,a verujem da cu poludeti dok ne cujem ostatak...MOLIM TEEEE!!!!! I love you
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:35 pm

nisam nista napisala,moram tek da napisem...kad kreces za novi sad,mozda mogu ujutro oko 11 da objavim...ej drzi mi fige od pola jedan pa jedno sat vremena...idem kod cika zube...
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:50 pm

smrc,idem sutra ujutro...smrccccccc
aaaaa,drzim ti fige
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 2:21 pm

e sad sam se vratila od doktora...jbt radila sam vadjenje zivca iz zuba BEZ anestezije! mislim,boca za anesteziju kosta 1000 dinara,pa sam mislila ustedeti...pa me zato malo bolelo i tako...ali sad sam happy! Very Happy
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 2:40 pm

izvin'te sto je 'vako kratko ali bice duze sledeci put...



Zaklopila sam oci i zamisljala da se nalazim na nekoj prostranoj livadi,dalje od ove sobe u kojoj sam bila zatocena. Osetila sam da je ScreamMyAngel bubnula na dusek pored mene."Sta se kaze?" pitala je iritantno. "Hvala mala!" rekla sam veselo i poljubila je u obraz. Nasmejala se na to."Sta mislis,sta ce se desavati sa nama u sledecih par dana?" pitala me je,podbocivsi se jednom rukom."Ne znam," odgovorila sam "pretpostavljam da cemo ostati zive." "Pretpostavljas?" pitala me je sa uzasnutim izrazom lica. "Ma sto posto cemo ostati zive,nema sanse da nas ubiju..." rekla sam sa sigurnoscu. "Sto posto?" pitala me je nesigurno. "Ma hiljadu posto. A i da ista pokusaju,boricu se za tebe." rekla sam. "O hvala!" rekla je ona,smeseci se. "A sad ozbiljno:da li ti se svidja taj mali s kim si se borila?" pitala sam je odlucno. "Pa...eh...vidis..." pocela je zamuckivati i crveneti. "Aha! Svidja ti se!" rekla sam pobedonosno. "Priznajem,svidja mi se!" rekla je,pomalo nadureno iz sale. "Hm...mali jeste sladak..." rekla sam,prisecajuci se njegovog lica. Mali,prcast nosic,krupne,iskrene plave oci i nezni obrazi i usne."Mhm..." rekla je ona sanjivo,uvrcuci pramen kose. Sta bih dala da sam joj u tom momentu mogla uhvatiti misli! "Da mi je znati sta ti je na pameti..." rekla sam,bezobrazno se smeseci. Pocrvenela je kao rak. "Mhm..." promumlala sam ja,sa sjajem u ocima. Da bi mi vratila istom merom prasnula je: "A ti priznaj da ti se svidja onaj sto te je vezao!" Uhvatila mi je slabu tacku. "Ne priznajem!" rekla sam odlucno. Nema sanse da joj priznam da sam se totalno zapalila za plavusanom. Posto ona zna da sam ja tvrda kao kamen (dok me ne otopis), brzinom munje se popela na mene i sela mi na stomak i karlicu. Fala bogu,nije bila teretno dete. Prijao mi je pritisak na stomaku jer me je malo boleo. "Sad se ne skidaj s mene...bas mi je dobro ovako..." rekla sam dvosmisleno. Blago me je tapnula po obrazu zbog reci. Samo sam se nasmejala na to."Ali ne skreci sa teme! Da li ti se svidja taj mali?" pitala me je,jos vise se naslanjajuci. Stavila sam ruke na njene kukove. "Pa moram priznati da je mali jako hot..." rekla sam crveneci."Aha! Uhvacena na delu! " rekla je ona,zadovoljna sto je otkrila ko mi se svidja. "Znam,znam..." rekla sam,usput tapkajuci prstima kao da sviram po njenoj kozi. Pocela se cerekati. "Prestani...jako me golicas..." rekla je smejuci se. "Bas si pogodna da se po tebi svira..." zezala sam se ja. Cesto tapkam prstima...a ona je zaista bila taman za tapkanje. Posto ja nisam prestajala tapkati pocele smo se prevrtati po duseku. Ona nije htela da je golicam a ja sam bila raspolozena za zezanje. Naravno,to su suprotnosti,te ko je jaci pobedjuje. Konacan ishod je bio 3:0 za ScreamMyAngel. Tri puta me je prikovala za dusek ispod mene,svaki put pobednicki podigavsi ruku,usput sedeci na meni. Medjutim,tokom njene poslednje pobednicke proslave,cule smo kako se vrata otvaraju i ulazi decko sa kojim se borila. Cim je usao pocrveneo je videvsi nas u borilackoj pozi i vidno mu je bilo neprijatno. "Ostavicu vas jos neko vreme nasamo ako hocete..." rekao je stidljivo. Moja drugarica je odmah ustala i odricno mu odgovorila. "Ma ne treba,mi se samo zezamo!" "A...okej onda,ocemo li gore... ?" pitao je on."Hajmo!" rekla sam ja i krenuli smo...
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 5:30 pm

phhehe.....i tu je shin sramežljiv,phehhe Wink lol!
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 5:34 pm

ma da...mali Shinny...
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 7:29 pm

shincila Wink
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 9:23 pm

ko neko kuce da zoves jbt...shincila...au e odsad shina zovemo shincila!!! Very Happy
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:37 pm

phhehe...a od nekog sam čula da je neka cura na buzznetu tak nazvala shina,pa sam se sjetila kad si rekla mali shinny Wink
Back to top Go down
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 3:16 am

Auuu , ja nisam ovde 3 dana , a vi se raspiiishete ...!!!

Ovaj put smo swatki , a ?
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 2:15 pm

kako to mislish ovaj put smo swatki? Very Happy
Back to top Go down
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 2:34 pm

Pa mislim to , za tupavog Kira & co. ...
lol ! kazem swatko !
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 1:16 pm

ma daaaaaa...tupson jedan swatki...jel da ja nastavljam sa ovom fikcijom il da se bacim na nesto drugo? Rolling Eyes
Back to top Go down
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 2:18 pm

Ajooj , pa jel ne mozesh da pishesh 2 ffa istovremeno ?
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 2:41 pm

pa nastavi sa ovom fikcijom,baš je dobra. Wink ili kak sora kaže,probaj dvije istovremeno? pa kako se za koju sjetiš,tako napiši. Wink
Back to top Go down
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 6:01 pm

Jaaaaaa , pleeeease onaj i TH i CB !!
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 2:37 pm

okej okej,pokusavam ali neznam kako ce to ici,mozda malo sporije...
samo nesto da vas pitam u vezi ove prve fikcije koju sad pisem:
posto sam mislila ubaciti malo romanse izmedju likova (ja i Shin,Screammyangel sa kirom i strify-em) pa sam mislila ...jao znate vec...ubaciti i malo "znate-vec-cega" izmedju mene i Shina,pa sam vas htela pitati jel bolje da samo elegantno preskocim preko toga tako sto samo napisem nesto u nedovrsenom stilu,da ispadne da na najboljem delu prekinem opis sa tri tacke,recimo sad napisem : "...i tada mi je otkopcao kosulju..." i tu prekinem poglavlje ili da to malcice duze opisujem,naravno bez bezobraznih reci,samo onako da se dotaknem teme,ali da nista ne bude pre-ocito? znaci samo mali skroman opis,tek da zvuci bolje?
Govorite ljudi da li da elegantno preskocim preko tog dela i ostavim vas u nedoumici u najboljem delu ili da malcice opisem sta se desavalo?
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 3:43 pm

hmmmm.... ajmo glasati...Wink napravi ono,ko za naj člana voting Wink phheh...a neznam... mislimda bolje da malčice dulje opišeš (kad se već spominje) i onako,elegantan skorman opis ,ubaci koji bezobrazan al smješan,onako,zamisli kako bi to strify recimo opisao Wink daj si oduška.brijem da će ispasti ful dobro ak si daš malo oduška Wink
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 4:44 pm

pa znas sta...mislila sam to malo dulje opisivati naravno...ma tako ce biti najbolje...al nece biti bas nesto da crknes od smeha...
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 11:55 pm

pa kak ispadne,ispadne. nikad neznaš kakve će bit reakcije,uvijek svatko misli da njegovo ne valja,a onda baš ispadne da je super. Very Happy
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 12:07 pm

hehe,da,u pravu si...tako ja na testu iz matematike paniku pravim i kazem dobicu dvojku dobicu dvojku,a ja najbolji ucenik u odeljenju,i onda se svi uspanice,i na kraju dobijem peticu... Very Happy
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 12:36 pm

uuuuuh...Ja fakat ne učim,ja neznam kad sam zadnji put baš sjela i učila sat-dva (daaaaaaaaaaaavna prošlost vjerojatno) ,čak ni za maturu nisam učila,šalabahtere napravila i bok, na kraju sam maturirala sa 4, što je super , i tako se svaki put izvučem. puno toga zapamtim na satu,što dok slušam i što dokpišem. Stvar je u tome da si za sve zainteresiran i i da sve vidiš,uočavaš. Tako i iz svega toga možeš dobit inspiraciju,iz najobičnije gluposti. Wink
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 2:42 pm

ja ne ucim puno a ipak sam super sa skolom! Very Happy

evo sledeceg poglavlja...uzivajte...


Put do "gore" nije bio dugacak. Nekoliko stepenica i bili smo tamo. Pred nama se prostirao dugacak hodnik,sa prozorom na kraju i drvenim vratima levo i desno od nas. U prostoriji je bio i jedan stocic sa lepom belom vazom punom cveca. Ova kuca se cinila kao prostran dom. Meni i ScreamMyAngel ruke nisu vise bile vezane. "E ovde desno je kupatilo,pa mozes da se sredis i to..." rekao je mali. Malo mi je smesno bilo to sto je bio za glavu nizi od mene. Prava minijatura od decka. Imao je prcast nosic,ali do te mere da je vec izgledao pomalo svinjski,da prostite. Tutnuo mi je u ruku kesu sa neobicno malim paketicem unutri. "Evo idem ja u kupatilo onda..." rekla sam pomalo neodlucno. Cim sam zatvorila vrata pogledala sam u kesicu koju mi je dao. U njoj je bila mala kartonska kutijica. "OB pro comfort..." procitala sam ja,u prvi mah ne shvatajuci o cemu se radi. Onda mi je zasvetlela ona cuvena lampica u glavi. "Tamponi!" uzasnula sam se ja. Posto sam jos bila skroz obucena,provirila sam kroz vrata i procedila mojoj drugarici kroz zube : " Iz ovi' stopa da si usla 'vamo!" Znala sam da sam zvucala pomalo panicno. ScreamMyAngel je odmah usla u kupatilo. "Sta je?" pitala me je zabrinuto. "Sta da radim sa OVIM?!" pitala sam usput masuci kutijicom ispred njenog nosa. Zackiljila je da bi videla sta pise. "Tamponi?" pitala je blagim tonom,usput zvuceci kao mentol. "Svaka cast! Tebi treba dodeliti Nobelovu nagradu! Procitala si da pise tamponi! Pametno moje,ljubi te majka!" rekla sam ja to u nekom a-la-nadrndana-tetka fazonu. ScreamMyAngel me je pogledala sa nevericom i prasnula u smeh. Sve vise i vise se smejala,skoro ne dolazeci do vazduha. Pretpostavljam da je njen smeh cuo i prcastonosi koji je stajao ispred vrata jer je sa zabrinutim pogledom otvorio vrata kupatila i pitao me je : "Jel' ovde sve u redu?" Na to pitanje ga je nagonio prizor koji je video. Ja kako se napinjem iz petnih zila da zadrzim moju prijateljicu na nogama dok ona umire od smeha na mojim rukama. "Gde stoje lekovi za smirenje?" pitala sam ga zurno,usput pridrzavajuci malu da ne lupi glavom o lavabo. Na to se ona pocela jos jace smejati,skoro bezglasno,samo grcajuci usput. I on se poceo cerekati,samo ne tako nekontrolisano kao ova malena. "A sta je toliko smesno?" pitao je on,i dalje se kikocuci. E to je bio poslednji udarac. Ako je to moguce,mala se pocela jos jace smejati. Cepajuci se tako ( i usput proizvodeci njistave zvukove) srusila me je u kadu i jos pala preko mene. "Tesko onom ko te ima..." procicala sam ja. Na te reci se i decko poceo jako smejati,te je seo na ivicu kade i pruzio nam ruku da se izvucemo. Malo smo se smirile kada smo ponovo bile na nogama. "Sta se tu desilo?" pitao je on jos malo kasljuci. "Dobila je napad smeha. Ponovo." rekla sam ja iskreno. Poslednji put kada smo bile u skoli na casu je dobila jos nevidjen napad smejanja,tako da je morala izaci sa casa. To nikad necu zaboraviti. Zamalo i nastavnicu nije zahvatila zaraza cepanja. Da se ne bi smejala,stavila je ruku preko usta i zacepila nos,a kao rezultat smo dobili prodoran,prdljiv zvuk,koji je zvucao kao da je neko za dorucak pojeo pasulj. A dobar pasulj daleko se cuje. No,da se mi vratimo na pricu. On je klimnuo glavom na moje objasnjenje i rekao da ne odugovlacimo previse. Stoga je izasao iz prostorije i ostavio nas same. "E sad te moram pitati kako se ovo upotrebljava!" rekla sam ja,zvuceci pomalo nestrpljivo. Izvadila sam iz kutijice jednu malu,pamucnu,belu stvarcicu iz koje je virio jedva primetan koncic. To je,dakle,tampon. "Gde se ovo gura?" pitala sam ja. Pravilan odgovor bi bio ona poznata srpska psovka : u pizdu mater'nu! Ali nasa ScreamMyAngel nije bila tolika prostacina da mi odgovori tim izrazom. "Tamo di krvaris" rekla je prosto. "Nos?" pitala sam ja,zezajuci se. Inace cesto krvarim iz nosa,a kao "nosne tampone" koristim parcadi papira. U tim trenucima izgledam kao bokser. Kasnije moram obavezno nositi stipaljku na nosu da mi se ponovo skupi na staru velicinu. Nije da strasno vodim racuna o izgledu,vec se samo trudim da ne izgledam kao klosar,ili kako god da zovete one cobane po ulicama... No eto mene di opet posteno skrecem sa teme! Kad sam ja rekla da mogu tampon staviti u nos kad krvarim moja prijateljica se nasmejala ali i rekla da je to pomalo logicno. "Okej,znaci ovo ide tamo di krvarim?" pitala sam ja. "Da. Jel ti treba pomoc sa stavljanjem toga u sebe?" pitala me je ona bezobrazno. "Ma da naravno,ako mozes,jos mi ga ti stavi unutra," rekla sam ja,zezajuci se naravno,i okrenuvsi se da izvadim jedan cist tampon iz kutijice. Tada sam osetila necije ruke kako mi munjevitom brzinom otkopcavaju kais,dugme na suknji i slic i kako pustaju da mi odeca sklizne niz noge. "Ej,nisam to ozbiljno mislila!!!" rekla sam okrenuvsi se prema ScreamMyAngel sa strogim izrazom na licu. Ona je samo stajala tamo smeseci se. Ja sam povukla suknju nazad i pokazala joj prstom na vrata. Izasla je i sela na klupicu pored kupatila,sacekavsi da se ja sredim. Za pet minuta sam bila gotova. Cak je i akcija sa tamponom bila brzo gotova. Izasla sam iz kupatila sa pomalo neprijatnim osecajem da u telu imam nesto nepoznato. Zbog toga sam hodala pomalo raskreceno. Ovaj decko i ScreamMyAngel su se smejali mom hodanju. "Sta je,ne igraju mecke!" rekla sam ja nastojeci da ih umirim. Nije palilo. Samo su se smejali. "Ima neceg medju njima..." pomislila sam ja sumnjivo...
Back to top Go down
Sponsored content





MyFiction - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
MyFiction
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
New Rock Generation  :: .::FuN & ZeZzinG Up::. :: The Final Fantasy-
Jump to: