New Rock Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Rock Generation

Forum o Rock Muzici kao i O svim stvarima koje interesuju tinejdzere ili starije...Dobrodosli...
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Poll
........
Tom
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcap27%Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap
 27% [ 41 ]
Bill
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcap53%Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap
 53% [ 80 ]
Gustav
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcap9%Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap
 9% [ 14 ]
Georg
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcap11%Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap
 11% [ 16 ]
Total Votes : 151
Top posters
Screammyangel
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
brunetteangel
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
crnaguja222
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
soraxhiroko
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
An Chi
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
Yu's princess
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
~*Avril&Maja*~
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
*Black_Butterfly*
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
M!X
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
Xx..Scene Queen..xX
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_lcapSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 TopbarssSta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 I_vote_rcap 
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 208 on Sun Apr 11, 2021 6:57 am
Forum
Latest topics
» Predstavite se...
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeby rock*angel Tue Jul 06, 2010 1:21 am

» Tvoj decko iz snova treba da izgleda...
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeby PrinceZX Mon Aug 17, 2009 12:16 pm

» Antic Cafe
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:21 pm

» Miyavi
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

» The Gazette
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:18 pm

Statistics
We have 56 registered users
The newest registered user is undfairljuivp

Our users have posted a total of 3535 messages in 287 subjects
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of New Rock Generation on your social bookmarking website
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Gallery
Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty

 

 Sta vam se ne svidja kod CB?

Go down 
+8
crnaguja222
*Black_Butterfly*
brunetteangel
An Chi
lymina
Yu's princess
soraxhiroko
Screammyangel
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:03 pm

Eto.....vidis......meni je Wakin the demon,za koju Screamy kaze da je satanisticka...ustvari,ona za sve njihove pesme kaze da su satanisticke..........
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:06 pm

walking the demon je booooomba od pesme...
Back to top Go down
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:07 pm

Znam..zato ih i slusam...... Very Happy
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:09 pm

Sleepyangel wrote:
NIje narkoman....tako isto ja za Strifyja mogu da kazem da je narkos.......svejedno,CB fanovi su uglavnom devojke(a muki su pederi),...a BFMv imaju fanove oba roda......


KRAVO NE LAZI!
Opet me nagovaras da JA od koje si cula za metal,a pre nisi ni znala sta je to ,da
ja opet govorim da su satanisti./....to si ti meni govorila dok si slusala PCD,Rihannu i sranja...ja u zivotu nisam pomenula da su sataniste vec sam rekla da matt me nervira jer puno vristi...inace,ja sam slusala i goru muziku od njihove,ali ti nisi ni znala jer bi se uplasila svaki put kad bi ti pustila nightwish.... valjak Zhurwka
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:10 pm

a da,....matt se drogira inace,i cela njegova postava...
Cak se i nightwish drogiraju(po meni)...svi metal bendovi su takvi,i takvi ce ostati...ne mozes to ni sakriti ni promeniti
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:11 pm

pffffffft,i vi ste kao drugarice? o boze,pa ja se druzim sa ovima sto slusaju Tokio Hotel,onom ekipom BFMV i na kraju sa onima koji slusaju PCD,Rihannu ili Daru Bubamaru...sa svima ,ej ne svadjajte se oko ukusa za muziku,razlicit je!!!
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:13 pm

ne,ona je mene juce napadala zbog Kace(ne znam kakve ona ima veze samnom),a ja joj danas malo vracam...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:15 pm

Nisam ja nju napadala,ja sam samo rekla da sam ljuta na Kacu,jer me je ogovarala,a ti si onda rekla kako je nju ne razumem,kako nije ona kriva,itd......a ona me je ogovarala,ne ja nju........
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:18 pm

pa dobro...ti si izrazila svoje misljenje,a kad sam ja htela ti si me napadala sto nije fer...
I tako,na kraju si se tako iznervirala da si pocela da me napadas za drugarice s neta...posebno za Anu....ha ha ha ha geek
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:22 pm

pffff,necu se ja vise mesati u ovo...ae ljudi jel vidite koliko spamujete??? Nemojte da vas moram banovati! hihihi,salim se,naravno da necu!
Back to top Go down
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:23 pm

Pa jesam...mislim,neces da ides sa nama napojle,jer ostajemo do kasno itd,a ispada kao da ti je to razlog koji ti sama sebi nabacujes da bi ostala za kompom,...da cekas kada ce se neko od njih javiti..mislim,mi te kao zezamo,..hmmmm...i Kaca je iskrena......hmm
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:25 pm

heheheheheh,moj zivot i moj razlog zasto necu ici s tom bandom....
Inace,da ti priznam lepo...necu da ponavljam tvoje greske,da nadjem decka i lazem mamu svo vreme...a vadim se na drugarice,bas lepo zar ne?
Ja necu da pravim frku u kuci...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:26 pm

Naravno..niko nije rekao da cemo ti naci decka...a i,veruj mi..tvoj zivot ne bi bio u pitanju kada bi izasla na sunce....veruj mi..nismo mi dzelati...
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:29 pm

jebote...pa vi idete u 10 uvece...
LOL
Kokvo sunce u sred bela dana?
Inace,i da je na suncu,meni cesto izlazi alergija od sunca...cak na moru nisam ni na plazu mogla da idem...a meni ne pada na pamet da izlazim na sunce u 12 popodne...
Sta ti meni trebas da trazis decka?Ovde ionako nema nijednog za mene,a i ne verujem da bi me mama i tata pustili...eto ,to je razlog...i da znas da kad ja odbijem da iidem sa vama nije zbog drugarica jer ana nikad nije tu,a ostale kad se ko pojavi,jedino ako se ne dogovorimo da svi dodjemo na forum il nesto tako,a ovako ni ne sedim za kompom ili samo slusam muziku i spremam sobu.
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:35 pm

Ok,kako ti hoces....svejedno,niko te ne zafrkava.......nego ti jednostavno neces da ides sa njima..i logicno je da cu uvece ici sa njima,jer,oni me neogovaraju kao Kaca,tako da je logicno zasto nisam uvece setala sa njom,nego sa njima.....
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:37 pm

pa sto joj to nisi rekla
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:41 pm

Pa,kad me nije zvala!I govorila sam da idem sa njima,jer niko od njih nije hteo da ide sa njom(iz vec mnogo puta pomenutg raloga)
A ona je mene zvala preko dana,kada ja imam nekog,a i dosadno je da sveki dan,po ceo dan blejim sa njom,a da me ona ogovara......zar ne?
I jednom sam pokusla da joj kazem da necu da trcim jer idem sa Sanjom,jer je dosla sa mora,a ona se odma naljutila:kao,ja ti vise netrebam!
Svakako,ona bi mogla da ide sa nama,da sve njih nije ogovarala..... Twisted Evil
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:46 pm

dobro ne zanima me vise...zivim za sebe,a ne za vase izgovore..ako ces da se zalis,zali se njoj direktno...Kaca rece" a docice dora da napuni mobilni"

E pa tebi za tri dana rodjus...(oces da pravimo rafaelo nas dve za tvoj rodjus,kupimo pola pola material?)
Inace,ne znam gde sam reklaa da cu da postavim sliku Strifyja i njegovog cace,al evo posto mi je sad ukljucen buzznet:

lice:


Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Strify_his_father--large-msg-121781924945


a evo ga strify peca ribe(fanove) lol:

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Strify--large-msg-121781878491

i na ovoj fotki je bas lepo ispavo:

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Strify--large-msg-121781917958
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:50 pm

Ja imam punjac..radi.....onaj sto sam prvi kupila,na kraju ispao da radi..jeeeeej
Stvarno,nije fer sto se ona tako ponasa,misli da moze da me kupi punjacem.....ludaca...ostaleste joj jos ti i vujicka...mozda Jasna,a sanja,Brankica,Tamara...prosle su kroz kandze njenog ogovaranja......
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:51 pm

ok,predjimo na slike jer je ovo vec preslo granicu...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:53 pm

Mozda...e,jel stvarno hoces da pravimo reafaelo?
Mozemo i danas nesto da pravimo...moja mam je nasla EXTRa kuvare na engleskom....njamnjma
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:57 pm

daj,ja bre na engleskom ne znam te izraze....otkud ja znam kako se kaze,maslac ili ne znam ni ja...Danas sam dobila pa mi tesko otici do wc-a a ne do tebe...
A rafaelo cemo da pravimo...i meni se jede,njammiiii


Ja bih posle Strifyja za dezert,ali kad cemo vec da pravimo rafaelo...
ne smemo kod mene praviti da nam kiro ne bi smazao smesu,znas on to brzinom svetlosti dok se mi svadjamo oko kace...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:59 pm

Ma,ja cu Kacu napiciti malo......ali necu prestati da se druzim sa njom.....mora da e izvini,nije fer to sto radi.....pa,svejedno ceme mama naterati da je zovem na rodjendan......ali,necu imati bas toliko poverenja u nju(samo da uplatim kredu).....ma,lako je...mozemo da pravimo nesto sa vocem..
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 6:02 pm

neeee,pa kako da pravimo kad ne mogu da dodjem jbt...

ejjjajaaajajaja,tek sad kontam koliko je strifyjev cale lepsi od njega...hot covek,bassss....
A i strify mi je tu sladak....cek pitanje za brinetiku:
El strify ima mladjeg brata,ja zaboravila?
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 10:02 pm

zar nije strify najmlađi? cool mu je stari,otkud ti slika?
Back to top Go down
Sponsored content





Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sta vam se ne svidja kod CB?   Sta vam se ne svidja kod CB? - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sta vam se ne svidja kod CB?
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
New Rock Generation  :: .::N3w R0ck G3n3rati0n::. :: Cinema Bizarre-
Jump to: