New Rock Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Rock Generation

Forum o Rock Muzici kao i O svim stvarima koje interesuju tinejdzere ili starije...Dobrodosli...
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Poll
........
Tom
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcap27%na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap
 27% [ 41 ]
Bill
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcap53%na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap
 53% [ 80 ]
Gustav
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcap9%na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap
 9% [ 14 ]
Georg
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcap11%na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap
 11% [ 16 ]
Total Votes : 151
Top posters
Screammyangel
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
brunetteangel
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
crnaguja222
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
soraxhiroko
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
An Chi
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
Yu's princess
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
~*Avril&Maja*~
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
*Black_Butterfly*
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
M!X
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
Xx..Scene Queen..xX
na ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_lcapna ciji koncert biste voleli da idete? Topbarssna ciji koncert biste voleli da idete? I_vote_rcap 
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 208 on Sun Apr 11, 2021 6:57 am
Forum
Latest topics
» Predstavite se...
na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeby rock*angel Tue Jul 06, 2010 1:21 am

» Tvoj decko iz snova treba da izgleda...
na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeby PrinceZX Mon Aug 17, 2009 12:16 pm

» Antic Cafe
na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:21 pm

» Miyavi
na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

» The Gazette
na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:18 pm

Statistics
We have 56 registered users
The newest registered user is undfairljuivp

Our users have posted a total of 3535 messages in 287 subjects
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of New Rock Generation on your social bookmarking website
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Gallery
na ciji koncert biste voleli da idete? Empty

 

 na ciji koncert biste voleli da idete?

Go down 
+4
brunetteangel
soraxhiroko
~*Avril&Maja*~
Screammyangel
8 posters
AuthorMessage
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 10:31 pm

Samo pitanje kaze....
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
~*Avril&Maja*~
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
~*Avril&Maja*~


Female
Number of posts : 91
Age : 27
Fan of... : Cinema Bizarre
Humor : odlican....hehe............
Registration date : 2008-06-14

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:47 pm

Cinema Bizarre
RBD
ROLLING STONES
MADONNA
AVRIL....
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 1:30 pm

Cinema Bizarre,Nightwish,Nevada Tan(neverovatan provod),Lovex...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 4:08 pm

Huh ... Nije da nesto ja njega od svih najvise gotivim , ali mislim da je deffo najzabavniji na sceni ... sooo MYV !!!
Hah , zatim naravno , GazettE , DEG , Moi Dix Mois ... (ajde pogodite zasto Wink )
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 8:23 pm

nemam pojma...hehehe
Od svih onih bendova sto sam ja pomenula,Nightwish i Nevada Tan su definitivno najbolji live...Pevaju i sviraju kao na matici....
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 9:07 pm

Uff , za Nevada tan ima da te ubijem , i ja sam se sad navukla !!!
Humph , GazettE , DEG i Moi Dix Mos imaju naaaajbolje fanservice !!! Yeah , zato bi volela da bas na njihov koncert odem !
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 9:58 pm

huh...verovatno na cinema bizarre (iako im je uzivo svirka plac majke bozije) a i na nevada tan...nemojmo zaboraviti da su lovexi savrseni! ma najbolje na gucu...
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 11:38 pm

Ja jos uvek potvrdjujem da Nightwish i Nevada Tan imaju naj live act,a fan service od ovih koje ja najvise volim...Cinema Bizarre narafno,ehehe...nije dzabe pao cmok Kiro i Yu,i nije strify dzabe.??.Kira....heheh i to dva puta...
Volela bih da nam Tarja Turunen odrzi jedan lep koncert,malo za opustanje...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Xx..Scene Queen..xX
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
Xx..Scene Queen..xX


Female
Number of posts : 65
Age : 29
Location : Otkud znam gde cu ja biti dok ti ovo citas =D
Fan of... : CB
Registration date : 2008-06-30

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 2:23 am

ja bih wolela da idem na koncert Tokio Hotela....jeste da isto weoma weoma weoma wolim Cinema Bizarre ali ja mislim da bih se na njihowom koncertu mnogo smorila...
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 8:40 pm

Naravno,kad pocnu da urlicu one krave ni muzika se ne cuje...
Bas jadno...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:37 pm

Khm... Ja mislim da je ono smaranje vezano za CB , ne TH !
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 1:56 pm

Cinema Bizarre ofkors....zatoludim ovih danajer ne mogu nać nikakav prijevoz do milana,tam negdje 1.10. ili 2.10.,nisam više ziher skroz imaju koncert,u alcatrazu....a prevoza nigde....mamu im prevozničku...a i cijene su za popizdit,karta nije skupa,al ovo ostalo...aaaaaah....onda,nakon njih,favoriti su mi Him,Nightwish, the Gazette, Miyavi, Dir en grey,AC/DC, Rolling Stonesi,Tito&Tarantula (11.7. u boogaloo imakoncert,jeeej,brijem da idem,90kn karta,opće nije puno za takve legende Wink)
Back to top Go down
Yu's princess
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
Yu's princess


Female
Number of posts : 178
Age : 29
Location : Matt's dreams!!!
Fan of... : Nightwish,bullet for my Valentine,Flyleaf
Registration date : 2008-06-09

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 3:07 pm

Bullet for my Valentine,Flylleaf ili Nightwish,....
Back to top Go down
http://finalattraction.forumarena.com
bizy
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
bizy


Female
Number of posts : 50
Age : 29
Location : Đakovo
Fan of... : marilyn manson,nightwish,within temptation,iron maiden,teräsbetoni
Humor : obozavam se zajebavat...i svako malo prvalim neku glupost XD XD..sto je normalno za mene
Registration date : 2008-08-24

na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 9:48 pm

iron maiden,marilyn manson,within temptation,cinema bizarre i naravno na teräbetoni
Back to top Go down
Sponsored content





na ciji koncert biste voleli da idete? Empty
PostSubject: Re: na ciji koncert biste voleli da idete?   na ciji koncert biste voleli da idete? Icon_minitime

Back to top Go down
 
na ciji koncert biste voleli da idete?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
New Rock Generation  :: Muzika za moje usi... :: Muzika za moje usi...-
Jump to: