New Rock Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Rock Generation

Forum o Rock Muzici kao i O svim stvarima koje interesuju tinejdzere ili starije...Dobrodosli...
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Poll
........
Tom
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcap27%Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 41 ]
Bill
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcap53%Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap
 53% [ 80 ]
Gustav
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcap9%Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 14 ]
Georg
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcap11%Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 16 ]
Total Votes : 151
Top posters
Screammyangel
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
brunetteangel
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
crnaguja222
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
soraxhiroko
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
An Chi
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
Yu's princess
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
~*Avril&Maja*~
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
*Black_Butterfly*
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
M!X
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
Xx..Scene Queen..xX
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_lcapIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 TopbarssIzvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 I_vote_rcap 
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 208 on Sun Apr 11, 2021 6:57 am
Forum
Latest topics
» Predstavite se...
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeby rock*angel Tue Jul 06, 2010 1:21 am

» Tvoj decko iz snova treba da izgleda...
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeby PrinceZX Mon Aug 17, 2009 12:16 pm

» Antic Cafe
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:21 pm

» Miyavi
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

» The Gazette
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:18 pm

Statistics
We have 56 registered users
The newest registered user is undfairljuivp

Our users have posted a total of 3535 messages in 287 subjects
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of New Rock Generation on your social bookmarking website
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Gallery
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty

 

 Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...

Go down 
+7
brunetteangel
An Chi
.:EmO_PriNceSs_NeNa:.
soraxhiroko
rock*angel
~*Avril&Maja*~
Screammyangel
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!
soraxhiroko


Female
Number of posts : 280
Age : 115
Location : Innocent world
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 4:26 pm

@ Girl_of_soRRoW :
Tebi ovo nije prvi put da ih vredjash !
Uostalom , videcesh shta ce biti ako forum postane brojniji ...!!
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 8:42 pm

hmmm..nitko nije fin kad priča o nečemu što ne voli. Nemoj se ljutit,al nisi ni ti sorax bila suzdržana,za fanove starog rocka kažeš da su glupi-ja sam fan starog rocka, definitivno nisam glupa,a i imam respekta prema glazbi TH,štoviše,imaju mi sasvim ok pjesme. Ako si i ti njihov fan,onda vjerojatno zznaš da je jedan od Tomovih najbendova Aerosmith,a oni su stari rock. Very Happy i kaj bi te ja sad trebala odma masakrirati zato što si rekla da ne voliš stari rock?pa imaš pravo na svoje mišljenje.
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 9:34 pm

pa jasno da se razlikujemo-zamislite da smo svi isti-bas bi bezveze bilo!
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 12:06 am

pa eto...u tome je stvar,a i glavna ljepota. ne bi se trebalo baš ni pretjerivati s pljuvanjema,imajući malo obzira prema fanovima(ono,ja sam ravnodušna na antifanove,kažem im svoje dalje ko vas j..e,al nisu svi tako) i onda će bit sve ok. Wink
Back to top Go down
An Chi
Drugi Admin
Drugi Admin
An Chi


Female
Number of posts : 250
Age : 31
Location : Medievil castle, next to my dear.
Fan of... : Yu, Shin, Linke, David, Vivi, Sammy, Georgy boy
Humor : I am heavensent lalala.... Yu, Shin and Lumi cought me, when I was faling form stars.
Registration date : 2008-06-30

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 12:24 am

Mah, ja sam svoje rekla, i ako mi se pruzhi prilika da pljujem na njih petnaest hiljada puta, netje mi biti dosadno. To su isfolirani klinci, koji misle da su hot i shta ja znam sve, oni su popularni samo zato shtoooo.. .Zbog chega ono beshe? A, da – uvek se nadju mlade, maloletne `pankerke` [pod duplim navodnicima to pankerke] i lude zbog toga kako su sexy [a sexy su u pichku materinu, onaj dugokosi debeo ko svinja-ali bar lichi na mushko, bubnjar, kako se vetj zove izgubljen i tunjav, Billichek ima facu ko cura i gradjen ko da mu je neko pob`o dve chachkalice u dupe i dve u ramena, a na ramena prishravio nojevo jaje, a Tom vetj nije vredan komentara – roker koji fura i susha hip-hop i etko –citiram njegove rechi-slusharok i nikada metal...WAUUU, oni koji njih slshaju kao rokere... Skidam im kapu].
By dusho

Crnaguja i brunnetal, hwala cure za podrshku , Xtra ste.
Back to top Go down
http://www.shell.darkbb.com
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 12:28 am

ma nema beda, makar su meni th ok,kad se pogleda realno,svi veliki bendovi su počinjali u toj dobi kad i oni i bili su jednako omalovažavani,a stvorili su povjest. al ok,svatko nek misli svoje i pusti druge da misle svoje,dokle god su argumentirane rasprave u pitanju,ja sam za. Very Happy
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 12:05 pm

mani su svi okej...nemojte me ubiti al ni milan stankovic nije los hihihi
lol!
Back to top Go down
An Chi
Drugi Admin
Drugi Admin
An Chi


Female
Number of posts : 250
Age : 31
Location : Medievil castle, next to my dear.
Fan of... : Yu, Shin, Linke, David, Vivi, Sammy, Georgy boy
Humor : I am heavensent lalala.... Yu, Shin and Lumi cought me, when I was faling form stars.
Registration date : 2008-06-30

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 1:16 pm

xmmm... ima ruzhnu facu, ali ima dobro dupe
Back to top Go down
http://www.shell.darkbb.com
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 1:33 pm

hahahahahahaha koji komentar! jao jes cula sto mu je pera cvorak reko ono kao znas kako kaze srbin:mali je pederast...pogledaj to na youtubeu strasno smesno...
Back to top Go down
An Chi
Drugi Admin
Drugi Admin
An Chi


Female
Number of posts : 250
Age : 31
Location : Medievil castle, next to my dear.
Fan of... : Yu, Shin, Linke, David, Vivi, Sammy, Georgy boy
Humor : I am heavensent lalala.... Yu, Shin and Lumi cought me, when I was faling form stars.
Registration date : 2008-06-30

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 2:23 pm

ne zhelim da gledam tog seljachinu...
Back to top Go down
http://www.shell.darkbb.com
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 4:23 pm

hahaha,pa kaze covek istinu...LOL
Lici mi na mog druga,koji je isto pederast...I ko voli Milana,nista ne sme da kaze za Strify-ja...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 4:26 pm

ja ne znam ko je to...makar mi je poznato ime,al nemam opće predodžbu u glavi. Very Happy
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:13 pm

jos bolje...
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
*Black_Butterfly*
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
*Black_Butterfly*


Female
Number of posts : 88
Age : 30
Location : Novi Sad
Fan of... : CINEMA BIZAЯRE !!!
Registration date : 2008-07-11

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:03 am

Ovako....mrzim RBD,mnoogoo me iritiraju,Madonnu,utipovanu BABU,koja misli da je sexy,i tu se uvija i previja na spotovima!!! Neutral Ženo (babo),imaš 50 i kusur godina,NISI sexy,matora sii!!! Rolling Eyes Pročitala sam negde da se njena ćerka stidi kako njena mama dolazi obučena u školu po nju!!! Da nastavim... Mrzim one sisate Grandovke,što im se salo preliva,i sise ih guše,a i textovi su im ubi bože!!!! Samo se utegnu,al' jbg,ne može se svo salo sakriti... I imaju tonu šminke na sebi.... Strašno!! Ne mogu više nikoga da se setim,kad se setim,javljam.. Very Happy
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:43 pm

e tek sam sad procitala ono potkacivanje sa prethodne stranice,i upozoravam da se dalje ne svadjate da ne bi bilo svacega...Ovo je forum o muzici i treba ovde da se druzimo,a ne da struzemo rogove kak bi bolje uboli plen.To je tako glupo s vase strane.
Posle ovog komentara ne zelim nista vise u vezi s prethodnom temom(koja bi se trebala baciti na djubre jer je ne potrebna) jer svako ima svoje misljenje i to niko ne moze promeniti.
Ukusi su razliciti,a i sta bi vi dobili tom svadjom.Glupo je svadjati se,zato sto ce sve to doci iznova i trosite svoje vreme na gluposti umesto nesto pametno da radite,kako bi dokazali da ste u pravu,a niste.Niko nije u pravu,zato sto svi znaju (ili se prave) da su ukusi razliciti i ne treba raspravljati jer to ne vodi nicemu vec propasti vaseg uma.To je isto kao i da slusate tu muziku koju ne podnosite.
MOJA JE ZADNJA I TAKO CE OSTATI!!!
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:47 pm

Amen.
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:47 pm

Postajmo dalje u miru!
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:48 pm

ajd...tvoja je zadnja.gospodjice Adminka... Very Happy dobro,ok ako neko ne slusa ili mrzi neku muziku,ali nemora i vredjati izvodjace... Rolling Eyes
Back to top Go down
An Chi
Drugi Admin
Drugi Admin
An Chi


Female
Number of posts : 250
Age : 31
Location : Medievil castle, next to my dear.
Fan of... : Yu, Shin, Linke, David, Vivi, Sammy, Georgy boy
Humor : I am heavensent lalala.... Yu, Shin and Lumi cought me, when I was faling form stars.
Registration date : 2008-06-30

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:49 pm

Amen.
[Ali ona je pochela, derishte nedokazano ^^ looooooooool]
Back to top Go down
http://www.shell.darkbb.com
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:50 pm

Amen takodje. valjak
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:51 pm

ko je deriste nedokazano? Very Happy
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:53 pm

black butterfly pretpostavljam! Rolling Eyes
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:56 pm

ah...a šta ćeš...čovjek se malo zanese u raspravi. Very Happy
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:57 pm

hahahah,ne ona nema veze s tim

Inace,nema tu ona je pocela,ne ona je pocela!!!
Ne zanima me nikakva svadja.Ako cete da se svadjate,imate ceo internet.Napravite forum i svadjajte se,mene boli dupe za vase svadje jer ja vas sve volim pofdjednako kao clanove i ni okome ne mislim lose.Ne zelim da stajem ni na ciju stranu jer ste mi sve drage,a to sto se vas dve ne slazete nije moj problem.Ako cete vec tako,nemojte u mom prisustvu i na mojim stranicama.
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
An Chi
Drugi Admin
Drugi Admin
An Chi


Female
Number of posts : 250
Age : 31
Location : Medievil castle, next to my dear.
Fan of... : Yu, Shin, Linke, David, Vivi, Sammy, Georgy boy
Humor : I am heavensent lalala.... Yu, Shin and Lumi cought me, when I was faling form stars.
Registration date : 2008-06-30

Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:57 pm

hehe, zato sam stavila ono veliko lol... ^^
Back to top Go down
http://www.shell.darkbb.com
Sponsored content





Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...   Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Izvodjaci i zanrovi muzike koje ne mozete da podnesete...
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Omiljeni izvodjaci?
» Ostali zanrovi....
» Koju vrstu muzike slusate?
» Pesme koje vas diraju ravno u srce...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
New Rock Generation  :: .::My HaPpY 3NdiNg::. :: ReCyCle BiN-
Jump to: