New Rock Generation

Forum o Rock Muzici kao i O svim stvarima koje interesuju tinejdzere ili starije...Dobrodosli...

HomePortalGalleryRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Poll
........
Tom
27%
 27% [ 41 ]
Bill
53%
 53% [ 80 ]
Gustav
9%
 9% [ 14 ]
Georg
11%
 11% [ 16 ]
Total Votes : 151
Top posters
Screammyangel

brunetteangel

crnaguja222

soraxhiroko

An Chi

Yu's princess

~*Avril&Maja*~

*Black_Butterfly*

M!X

Xx..Scene Queen..xX

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 21 on Sun Mar 09, 2014 11:36 pm
Forum
Latest topics
» Predstavite se...
by rock*angel Tue Jul 06, 2010 1:21 am

» Tvoj decko iz snova treba da izgleda...
by PrinceZX Mon Aug 17, 2009 12:16 pm

» Antic Cafe
by PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:21 pm

» Miyavi
by PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

» The Gazette
by PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:18 pm

Statistics
We have 56 registered users
The newest registered user is undfairljuivp

Our users have posted a total of 3535 messages in 287 subjects
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of New Rock Generation on your social bookmarking website
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Keywords
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 

Fan Fiction With YU

Go down 
AuthorMessage
Shina
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?

Female
Number of posts : 56
Registration date : 2008-06-27

PostSubject: Fan Fiction With YU   Mon Aug 25, 2008 1:36 pm

eh da.. postoji u mojoj kolekciji i FF s Youm za nevjerovat...
imam ih sa shinom dosta, al ono...
jedina je s Yuom...
Back to top Go down
View user profile http://kumiko.blog.hr
Shina
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?

Female

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   Mon Aug 25, 2008 1:45 pm

Znala sam da je on samo dečko koji želi spavati s curom i onda joj se više nikad ne javiti (ako u obziru nije još jedan sex bez ljubavi), ali znala sam da je to samo njegova maska i da se ispod te maske krije jedan dobar dečko koji je totalna suprotnost ovom macho dečku. Svi su mi govorili da sam u krivu, ali ih nisam slušala i htjela im dokazati suprotno. Samo je problem bio to što nisam znala kako im to dokazati, ali znala sam da ću nekako naći načina. Ne živim bezveze u Berlinu, Njemačkoj prijestolnici! Tata mi je povukao neke veze da se upoznam s dečkima poslije večerašnjeg koncerta. Hvala Bogu i tati na ovako dobrom poslu! Evo sad stojim u redu i čekam da nas više počnu puštati u dvoranu jer ne mogu više dočekati taj koncert. Iako mi je tko zna koji po redu, ali nema veze. Svaki novi koncert je nova uspomena, priča za sebe. Napokon su nas počeli puštati i pokušavam uhvatiti što bolje mjesto, da budem što bliže pozornici što mi je i uspjelo.
++
Ostala mi je još jedna lijepa uspomena u pamćenju, urezana kao u kamenu! Ali sada ju idem malo nadopuniti. Idem se upoznati s dečkima!
-Yu!
-Shin!
-Strify!
-Kiro!
-Luminor!
Tako su redom išli dečki za upoznavanje! Tada sam totalno zamrzila svoje ime koje sam morala ponviti 5 puta za redom. Polako sam počela pričati s dečkima i otkrivati im nešto o sebi.
-večeras sam ovdje! Svrati ako želiš! – rekao mi je Yu na rastanku i pružio mi papir.
Znala sam da ću svratiti, znala sam da ću otići u njegovu sobu! Nakon šetnje Berlinskim ulicama, nazvala sam roditelje da im kažem da ću prespavati kod prijateljice, iako to nije bila istina. Poslije toga, sa strahom sam se uputila u hotel gdje su odsjeli dečki. Ušla sam u hotel i zaputila se na treći kat hotela, u Yuovu sobu. To nije bilo pametno, ali sada je gotovo. Neću odustati! Sada mi je prilika! Tiho sam pokucala na vrata, a Yu ih je otvorio s osmijehom.
-nadao sam se da si ti! – rekao mi je i pustio me da prođem.
-lijepo, ali odmah ću ti otvoreno reći da ne želim sex s tobom! – rekla sam mu i pogledala ga.
-kako god ti želiš! Tvoja želja, moja je zapovijed! Hoćeš nešto piti? – rekao mi je.
-može vode?! Šetala sam sada okolo po gradu! – odg sam mu, a on je klimnuo glavom i pružio mi bocu vode.
-sjedni! Ne grizem ja! Rekao sam ti, ako ti ne želiš ja te neću siliti! Ako se predomisliš, tu sam! – rekao mi je, a ja sam sjela do njega na krevet. Gledali smo TV, sjedili i pričali! Pričali smo o svemu mogućem; o smislu života, o ljubavi, o meni, o njemu, dečkima iz banda, glazbi... Imali smo dosta zajedničkih tema! Poslije smo se izvalili na krevet i tako ležali i pričali.
-moram ovo napraviti jer ću sama sebe ubiti ako to ne napravim! – rekla sam odjednom.
-što je bilo? – pitao me zabrinuto.
-ovo! – odg sam mu i poljubila ga u usta.
Uzvratio mi je i zagrlio me. Njegove ruke letjele su preko mojih leđa kao da svira gitaru, kao da je to nešto što svakodnevno radi. Znam da sam možda i u pravu, ali nije me bilo briga dok god sam ja uživala.
-sad mogu i umrijeti! – rekla sam nakon što smo se razdvojili.
-ne možeš! Kako ću ja bez tebe? – rekao mi je.
Ni sama ne znam kako, ali ubrzo sam utonula u san. Kada sam se ujutro probudila, Yua nije bilo. Ni njega ni njegovih stvari, samo poruka i njegova ogrlica na njegovom jastuku.
„Oprosti što sam otišao bez pozdrava, ali morao sam! Nastavak turneje zove! Ostavio sam ti jednu ogrlicu koju obožavam i bez koje ne mogu živjeti, ali dok je ona na tebi znam da je na sigurnom! Za sobu se ne brini! Samo izađi! Ja sam platio za tebe! Nije mi bilo teško platiti za jednu tako dobru i lijepu curu! Vidjet ćemo se mi još, ali ne na koncertu! Doći ću kada se budeš najmanje nadala, a do tada ti šaljem jedan veliki poljubac i zagrljaj! Volim te!“ – napisao mi je.
Odmah sam stavila njegovu ogrlicu, spremila pismo u torbu i izašla iz hotela. Vidjela sam da je 11h ujutro pa sam se otišla prošetati i sjesti u park.
Back to top Go down
Shina
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?

Female

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   Mon Aug 25, 2008 1:46 pm

2 mjeseca je prošlo, a od njega ni traga ni glasa! Ja sam se skroz zaljubila u njega, a nemam ništa što bi me moglo dovesti k njemu. Koncert u Berlinu nemaju tako skoro, a ne znam gdje žive u Berlinu. Ne znam ništa i to me izluđuje! Ali to me tjera da budem bolja u školi koja mi završava za 5min i onda sloboda! Napokon vikend!
-Tanja! – čujem kako me netko zove kad sam izašla iz školskog dvorišta.
-Yu!!!! – viknem jer sam vidjela da tamo stoji Yu.
Potrčala sam mu u zagrljaj, a on me poljubio.
-rekao sam ti da ću doći kada se najmanje budeš nadala! – šapnuo mi je.
-ja ne mogu vjerovati! – rekla sam i počela plakati od sreće.
-ajde nema suza! Idemo odavde jer će me netko prepoznati, a to ne želimo! Dok imam vremena biti s tobom, nitko me neće ometati! – rekao mi je, uzeo me za ruku i krenuo.
Došli smo do njegovog stana, a on mi je odmah dao jesti i piti.
-nosiš moj lančić? – pitao me i pokazao na moj vrat.
-naravno! Od onog jutra kad sam se probudila! Imam još nešto tvoje! – odg sam mu i iz torbe izvadila njegovo pismo.
-čuvaš ga? – pitao me u čudu.
-da, jer mi zadnja rečenica daje snagu za dalje! – odg sam mu, a on je otvorio pismo i pročitao ju.
Nasmijao se onim svojim predivnim osmjehom, odložio pismo, zagrlio me i poljubio.
-zna li itko od tvojih prijatelja što se dogodilo one večeri? – pitao me.
-naravno da ne! Nikom nisam ništa rekla, ali morat ću jer smo se kladili da ću dokazati da ti nisi muška kurva! – odg sam mu.
-u što ste se kladili? – pitao me sa zanimanjem.
-pa u dosta toga! Oni su se htjeli jer su mislili da ću ja izgubiti! – odg sam mu.
-ajde reci u što! – rekao mi je.
-piće, pizza, tjedan dana ne pranja kose, tuširanja, pleska i noga u dupe! – rekla sam mu.
-zajebano! – rekao je kada je netko ušao.
-hy Annika! – javio se on nekoj curi.
-hy Yu! Mogu znati tko je to? – rekla mu je.
-možeš, sestro! Ovo je moja cura Tanja, Tanja ovo ti je moja sestra Annika! – upoznao nas je.
-cura?! Yu, cura?! – rekla je ona u čudu.
-da, Anni, cura! Kao što ti imaš dečka, ja imam curu! Baš smo pričali o tome kako trebamo razuvjeriti njezinu ekipu da ja nisam kurva i da znam biti osjećajan! – rekao joj je.
-svaka ti čast kada si to uspjela! Ne znam kako si, ali skidam ti kapu! – rekla mi je njegova sestra i zagrlila me.
-i to uspjela cura od 16!! – rekao je pohvalno Yu.
Ubrzo me zvala najbolja prijateljica koja je prva i bila za okladu pa smo se Yu i ja odlučili naći s njima. On se na brzinu sredio i krenuli smo prema mjestu dogovora, tj. prema stanu te moje prijateljice.
-hy! – rekla sam joj kada je otvorila vrata držeći Yua za ruku.
-Yu? Yu iz Cineme Bizarre? – pitala je u čudu gledajući u Yua.
-da, taj sam! Yu iz Cineme Bizarre ili Tanjin dečko! – odg je i nasmijao se.
-isuse bože! Nije valjda?? Samo reci da nije!!! – rekla mi je.
-žao mi je, ali ti ćeš biti ta koja će plaćati hranu i piće, ona koja neće imati higijenu tjedan dana i ta koja će primiti malo udaraca! – rekla sam joj.
-ajde uđite pa ćemo lako srediti sve ostalo! – rekla je i pustila nas u stan gdje nas je dočekao ostatak ekipe.
Svi su ostali začuđeni kad su upoznali Yua, ali što sam mogla?! Znam da je čudno da Yu ima curu, ali eto ima ju i neka ju napokon ima.
-sutra smo s mojim dečkima! – rekao mi je kada me dopratio do kuće.
-ok, kako god hoćeš! – rekla sam mu, poljubila ga i otišla u kuću.
Odmah sam otišla u sobu, bacila se na krevet i zaspala, ali oko 2h ujutro me probudio zvuk moba. Naravno Yu, a tko drugi. Da ne može spavati bez mene! Samo me zanimalo kako je na turneji spavao bez mene.
-gle ne mogu se nikako izvući iz kuće, a ni ti ne bi mogao doći! Dođi oko 6-7 jer moji u 6 idu kod bake i djeda! Ako budeš imao volje! – rekla sam mu.
-ma naravno da ću imati! – rekao mi je i poklopio.
Moji su me probudili kada su išli pa sam odlučila pričekati Yua dok ne dođe i usput mu poslala poruku da dođe što prije jer ću ja zaspati! Došao je brzinom munje pa smo odmah otišli i spavati jer sam ja skoro zaspala tamo. Zagrlio me, a ja sam odmah zaspala.
-jutro! – rekao mi je Yu kada sam se probudila i poljubio me.
-što ti radiš ovdje? – pitala sam ga.
-zaboravno moje! Pa zvala si me sinoć, tj. jutros! – odg mi je, a ja sam se sjetila.
-baš sam zaboravna! – rekla sam izvukla se iz kreveta i otišla u WC.
Kada sam se vratila, Yu je baš oblačio majcu.
-čudiš me! – rekla sam mu.
-čudim sam sebe! – rekao mi je i izašao iz sobe.
Izašla sam za njim i spustila se u kuhinju.
-već su me se sjetili! – rekao je sam za sebe.
-tko? – pitala sam ga.
-ma Kiro! – odg mi je, a ja sam ga zagrlila.
-ti se baš voliš grliti? – pitao me.
-da, nedostaje mi nježnosti! – odg sam mu.
-pa reci onda! – rekao mi je i zagrlio me.
Tako zagrljeni smo stajali nekih 5 min pa sam se poslije nasmijala i otišla do linije upaliti Miyavia.
-ooo, Miyavi?! Bravo! – rekao je Yu.
-zbog tebe! – rekla sam mu.
-ok, samo se odi gore presvući! Rekao sam Kiri da dođe ovdje, ali sigurno neće doći sam nego sa svim dečkima! – rekao mi je.
-ma kao da me briga ako me vide u Hello Kitty pidžami! Ugledala se na tebe! Ti imaš gitaru Hello Kitty, ja pidžamu. – rekla sam i odšetala do kuhinje.
Za 10 min je zazvonilo zvono na vratima, a Yu ih je otišao otvoriti!
-kod koga smo mi ovo? – pitao je Kiro kada je ušao u kuhinju.
-kod mene! – odg sam mu.
-točnije kod moje cure! – rekao je Yu i poljubio me.
-daj svi ste ludi! – rekao je Kiro i pogledao Strifya.
-što je sa mnom? – pitao ga je.
-ništa! – odg mu je.
-dečki, samo vi sjednite! Nemojte mi stajati na nogama! – rekla sam im.
-daj Yu o čemu se radi?! – rekao mu je Kiro.
-pa imam curu i gotovo! O čemu bi se radilo?!?! I to još od našeg koncerta u Berlinu! – rekao mu je Yu, a ja sam se zagrcnula.
-mogao si mi reći! – rekla sam mu.
-pa mislio sam da to znaš! – rekao mi je i nježno me pogledao.
-ma nema veze! Opraštam ti! – rekla sam mu.
-a zato si ti nju cijelo vrijeme spominjao! – rekao je Strify s osmjehom.
-a zato sam ja cijelo vrijeme imala štucavicu! – rekla sam ja.
-ajde se gore obući! – rekao mi je Yu.
-ok idem! Možda nađem još nešto u ormaru na Hello Kitty! – rekla sam i otišla.
Naravno da sam našla nešto kad imam dosta toga na nju.
-stigla ti je poruka! – rekao mi je Yu kada sam se vratila.
-ne trebam se pitati tko je! Znam tko je! – rekla sam.
-cure? – pitao me.
-da su bar! Netko koga ću ubiti odmah sada! – odg sam čitajući poruku od bivšeg s kojim sam prekinula prije 4 mjeseca.
-smiri se! – rekao mi je Yu.
-ma ne mogu se smiriti! Kako ću se smiriti kad me ova budala ovdje pila već 4 mjeseca?! Ubit ću ga majke mi moje rođene! Vidjet će on s kim ima posla kreten bolesni prokleti! – rekla sam i u sebi mu nastavila psovati sve po spisku u sebi.
-o kome ti pričaš uopće? – pitao me Yu.
-o bivšem s kojim sam prekinula prije 4 mjeseca! – odg sam mu.
-pa promjeni broj! – rekao mi je.
-jesam već 5 puta i uvijek ga nekako dobije! – rekla sam mu.
-sredit ću ja njega! – rekao mi je Yu.
-ma nećeš ti ništa, ja ću ga! zapamtit će on današnji dan, kunem se! – rekla sam i otišla u sobu.
Na brzinu sam navukla marte i stavile sve moguće killere na sebe.
-ajde svi van! – isjerala sam dečke.
-hm, gdje sada? – pitao je Shin.
-ako hoćete možete sa mnom! – odg sam im i krenula.
Kada sam došla tamo već me tamo čekao Martin.
-ja ne znam što ti više hoćeš od mene!! Jasno sam ti rekla prije 4 mjeseca da je gotovo i to je moja zadnja riječ koju ću ti uputiti! Kako ti to ne može doći do mozga?! Ja ne želim više ništa s tobom! Ništa znači ništa u mom riječniku!! Trebam ti to još i nacrtati?! Još jednom neka primim tvoju poruku biti će te svugdje osim u Njemačkoj! – izderala sam se na njega i krenula da odem kada mi je zasvirala poruka od njega.
-ja sam ti nešto rekla! – okrenula sam se i ošamarila ga.
Yu je samo blijedo gledao u mene! Martina sam ošamarila još nekoliko puta dok mu se lice nije dobro zacrvenjelo.
-vidiš onog dečka tamo? – pitala sam ga pokazujući na Yua.
-da, vidim ga! – odg mi je.
-super! zapamti ga dobro jer to mi je dečko već 2 mjeseca! – rekla sam mu i krenula prema Yuu.
-mene je malo strah! – rekao mi je.
-ma ne treba te biti! Tebi neću ništa! – rekla sam mu i poljubila ga.
-ok! Sve ok onda! – rekao mi je i zagrlio me. Krenuli smo prema kafiću u kojem su nas čekali dečki.
-i što je bilo? – pitao je Shin.
-pa malo je nastradao od Tanje, ali ok će biti! – odg mu je Yu i sjeo.
Dečki su gledali u mene kao da sam 8 svjetsko čudo!
-dečki, nemojte mi reći da nikada niste vidjeli curu koju bivši dečko proganja i koju psihički maltretira s sms-ovima cijelo vrijeme?! – rekla sam im.
-jesmo, ali nismo čuli za curu koja je bivšeg udarila! – rekao mi je Shin.
-onda upoznajte Mariu pa ćete vidjet što je kada te bivši muči! Ona je svog na hitnu poslala! – rekla sam im.
-ijuuu! Koja ekipa! – rekao je Yu.
-da, a ti budi sretan što me polako smirivaš! – rekla sam mu.
-kako mu je to uspjelo? – pitao je Luminor uvlačeći dim cigarete.
-ma sve on može kada hoće! – odg sam i stavila svoju ruku na Yuovu.
-vidi se na njemu da se promjenio na bolje! Drago nam je zbog toga! – rekao mi je Kiro.
Uzela sam jednu cigaretu iz Yuove kutije. Priznajem da nisam pušila već 3 mjeseca, ali eto. Kako sam krenula, izgleda da ću opet početi. Briga me što uništavam organizam, ali to me sad može smiriti. Yuu sam popušila skoro više od pola kutije i vidjela sam da je ljut na mene, ali nije htio ništa reći.
-evo ovo je za tebe! – rekla sam Yuu na povratku i pružila mu kutiju cigareta.
-nisi trebala! – rekao mi je.
-nisam trebala, ali popušila sam ti tamo pola kutije! To ti samo vraćam jer znam koliko si ovisan! – rekla sam mu, a on se nasmijao i spremio kutiju u džep.
-ovaj, ja sam sama kod kuće ovaj vikend! – rekla sam mu kada smo došli ispred moje kuće.
-što bi to trebalo značiti? – pitao me zbunjeno.
-pa ako hoćeš možeš prespavati kod mene! – odg sam mu.
-ok! A onda idem kući po stvari pa se vratim! I tako večeras idemo vani pa ću te usput srediti! – rekao mi je i otišao.
Yu je brzo došao što je bilo jako dobro. Kad sam ga pitala pod čim on podrzumijeva spavanje on je rekao da podrazumijeva spavanje kao spavanje, a ne vođenje ljubavi. Do spremanja za vani smo se bzvz dosađivali, mazili i ljubili. Tek sam sada otkrila koliko nježnosti ima u njemu i koliko on zapravo treba nježnosti! Ispričao mi je sve o svojim roditeljima i shvatila sam da je ta njegova potreba za nježnošću zapravo proizašla iz toga i da je ono sve s onim kurvama samo njegova maska. Tako mi ga je bilo žao da sam ga samo zagrlila i stala tako s njim sve dok nisam osjetila da se smirio. U njemu sam našla ne samo dečka nego i prijatelja!
-neka mi vidimo što moja cura ima ovdje! – rekao je i otvorio moj ormar.
-pa tvoja cura tu ima svašta! – rekla sam mu i nasmijala se.
-moja cura je obožavateljica Avril u mladim danima? – pitao me.
-da, pogodio si! – odg sam mu.
Obožavala sam kada me nazivao curom. osjećala sam se nekako posebnom. Kao da pripadam samo njemu i kao da ću uvijek samo njemu pripadati!
-pa ja bih zamolio moju curu da se ode otuširati, a ja ću joj pokušati nešto naći ovdje! Slaže li se moja cura? – rekao mi je.
-da, tvoja cura se slaže! – odg sam mu.
Otišla sam pod tuš i baš me zanimalo što će mi odabrat. Znala sam da ima dobar ukus u odjeći i svemu tome, ali zanimalo me i koliko me dobro pozna. Iako nije mogao pogriješiti nigdje pa tako da...
-tvoja cura je gotova! – rekla sam mu kada sam došla u sobu još mokre kose.
-lijepo! Ja sam ti ovo odabrao, nadam se da se slažeš! Sad ja idem pod tuš! – rekao je, pokazao mi odjeću na krevetu i otišao.
Odabrao je moju omiljenu odjeću, ono što sam ja najviše obožavala! Poznavao me bolje nego itko. Niti jedan bivši me nije tako dobro poznavao kao on sada. Dok se on tuširao ja sam razmišljala kako da se našminkam, iako sam znala da će me Yu sigurno htjeti našminkati, a i ja sam to htjela.
-evo i mene! I jesam dobro odabrao? – rekao mi je kada je ušao odjeven u sobu.
-ne da si dobro odabrao, odabrao si savršeno! Ovo je moja omiljena odjeća! – odg sam mu, a on je došao do mene i poljubio me u vrat.
-nadao sam se tomu! – rekao mi je.
-ok, ja bih sada morala sušiti kosu! U protivnom ću se prehladiti! – rekla sam mu.
-ajde sredim ti ja sad frizuru! – rekao je i pokupio sve moguće preparate za kosu.
Napravio mi je super frizuru i našao moje već izbljedele ljubičaste pramenove pa se malo iznenadio.
-idem ja sad sušiti svoju pa te onda sredim do kraja! – rekao mi je i otišao.
Otišla sam za njim i promatrala ga dok je sušio kosu. Bio je tako sladak i lijep da nisam mogla maknuti oči s njega.
-ej, što je bilo? – pitao me zabrinuto kad je vidio da samo nepomično gledam u njega.
-ma ništa! Gledam te kako si mi lijep i razmišljam o tome koliko te volim! – odg sam mu.
-i koliko me voliš? – pitao me sa osmjehom.
-puno, Yu, puno! – odg sam mu.
-i ja tebe isto! – rekao mi je.
Poslije se našminkao pa je zatim i mene. Morala sam priznati da me super našminkao!!! Stvarno ima smisla za to i gotovo. Našli smo se s dečkima i otišli u neki kafić. Kao da sam ja znala gdje oni mene vode. Ja sam samo išla s njima bez svojih cura! Morala sam priznati da mi i malo nedostaju jer sam se s njima mogla opustiti i opiti, a s dečkima nisam bila sigurna da to mogu jer mi je Yu sad dečko i neugodno mi se opiti pred njim.
-kako lažu koze jedne! – rekla sam čitajući poruku od Marie.
-tko? – pitao me Kiro.
-ma Maria mi šalje poruku da im nedostajem! Koje koze! – odg sam i napisala Marii odg.
-mogla si ih pozvati da nam se pridruže! – rekao mi je Kiro.
-a gle, ako hoćete mogu! Doći će one brzinom svjetlosti! – rekla sam, a dečki su se složili.
Dok smo čekali cure dečki su se raspitivali zašto ne pijem alkohol pa sam im otkrila i razlog. Yu se na to samo nasmijao i rekao da slobodno mogu piti koliko hoću. Odmah mi je zatim naručio votku juice pa sam to popila na eks.
-dobra večer! – javila se Maria kad su stigle.
-ej curke! – rekla sam ih i izljubila ih sve.
-ovaj, možeš nam ti objasniti ovo sve? – šapnula mi je na uho Ingrid.
-pa mogu vam objasniti! Ovo su vam Luminor, Kiro, Shin i Strify! Yua znate od jučer pa tako da vam ga ne trebam predstavljati! – rekla sam i upoznala ih s dečkima.
Cure su se samo nasmijale i sjele. Prvih pola sata nisu ništa pričale dok ih Strify nije raspričao. Tad su počele pričati ko lude, a ja sam samo gledala Yua. Pošto su se oni tako dobro raspričali nisu ni obazirali pozornost na nas dvoje dok smo se ljubili, tj. dok mi je Yu dušu izvlačio na usta. Čak smo došli i do francuskog poljupca, a da ovi nisu ništa skužili.
-hoćemo im otići? – pitao me odjednom Yu.
-idemo! Neka ostanu sami! – odg sam mu i lagano ustala.
Pobjegli smo i njima ostavili da sve plate. Baš me zanimalo kada će primjetiti da nas nema, ali svejedno smo ugasili mobitele da nas ne mogu dobiti. Čim smo došli kući otišli smo skinuti šminku, obući pidžame i sjeli pred TV gledati film. Baš je bio neki romantični film pa sam zagrlila Yua i tako smo stajali.
Back to top Go down
Shina
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?

Female

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   Mon Aug 25, 2008 1:46 pm

Gdje je Yu?!?! Btw dobro jutro! Ako je uopće jutro jer mi se čini da baš i nije!
-vidi tko se meni izvukao iz kreveta! – rekao je Yu kada sam sišla u kuhinju.
-koliko je sati? – pitala sam ga.
-pa 14! – odg mi je.
-ajme moji se vraćaju oko 20! Tko će ih trpjet s njihovim pitanjima?! – rekla sam.
-ajoj! Izdržat ćeš ti to sve meni mala moja! – rekao mi je i poljubio me.
-ma hoću! Nije prvi put! Uvijek tako kad se vrate odnekud pitaju gdje sam bila, što sam radila, s kim sam bila i bla bla!!! – rekla sam mu.
-pa reci im da si bila sa mnom, sa svojim dečkom! – rekao mi je i nasmijao se.
To sam i mislila reći! Mislim znali su za sve moje dečke, mogu i za Yua! Znam da im neće biti neko ostvarenje snova, ali meni je ostvarenje mojih snova. Ja sam njega previše zavoljela još prije, a u ova posljednja tri dana još i više ako je ikako moguće! Cijelo popodne smo se samo mazili i ljubili i oboje smo uživali u tom.
-eto ljubavi idem ti! Čujemo se, a sutra se vidimo poslije škole! – rekao mi je na rastanku, poljubio me i otišao.
Vratila sam se natrag u kuću i odmah primila poruku od njega da me voli! To mi je bilo tako slatko i cijelo vrijeme sam iznova čitala tu poruku dok nisu došli moji. Odmah sam im podnijela izvještaj gdje sam bila i što sam radila.
-s kim si bila? – pitala me mama.
-s dečkom! – odg sam joj.
-imaš dečka? – pitao je tata.
-da, imam dečka! Ima 19.g., zove se Dirk, ali je poznatiji kao Yu i kao gitarist Cineme Bizarre! – odg sam mu.
-a to je onaj crno-crveni! Onaj tvoj najdraži! – rekla je mama, a ja sam samo klimnula glavom.
Isuse, cure su me ujutro probudile pozivom na mob. Naravno ja zaboravila da je škola pa sam na brzinu nešto izvukla iz ormara i obukla to na sebe. Odmah su mi počele pričati o dečkima i ne znam ni ja čemu. I onda se na kraju izderu na mene da gdje smo Yu i ja nestali i zašto im se nismo javili na mob. Sve sam im objasnila, a one su odmah pomislile da smo mi spavali skupa što uopće nije bila istina, ali one imaju uvijek nešto s čim me mogu naljutiti! Iako to ovaj put nisu uspjele pa onda! Prvi sat odmah njemački! I onda nam još zada neki sastav o našem vikendu. Da ga opišemo! A ja ju blijedo gledam kao da nije normalna. Mislim u 8 ujutro ona meni da pišem sastav. Hvala Bogu pa mi je Yu poslao poruku pa me malo razvedrio. Raspisala sam se i na kraju dobila pohvalu za najbolji sastav. Profesorica me poslala na nekoliko natječaja, ali nigdje nisam dobro prošla. Ok, priznajem da ne pišem neke sad fensy-šmensy priče, ali svejedno to nije razlog da se nekog odbije! Drugi sat mi je bio Francuski. Hm, baš lijep raspored! Dva jezika za redom, ali preživim to. Inače učim dva strana jezika, ali priznajem da je francuski bio po mom izboru. Zadnji sat nije došla profesorica iz matematike pa sam imala samo 5 sati što je bilo jako dobro, a popodne nisam imala ništa. Pitala sam Yua mogu doći do njegovog stana, na što je odmah odg da mogu.
-ej mala! – rekao mi je i poljubio me čim je otvorio vrata.
-ej! – javila sam mu se.
-ovaj, ovo su ti moji dečki koji nisu iz banda! – rekao mi je i predstavio mi svoje prijatelje.
-pa ok! Nađem ja još neko društvo da možeš i ti nekog upoznati! – rekla sam mu i uzela cigaretu.
-koliko ti godina imaš? – pitao me Hans.
-16! Zašto? – odg sam.
-samo nas zanima! – odg mi je Hans.
-zato što sam ga uspjela smiriti? – pitala sam, a oni su klimnuli glavom.
-ma super je on dečko! Zaslužio je svu moju ljubav koju sam mu pružala, koju mu pružam i koju ću mu pružiti!! – rekla sam, a Yu me poljubio.
-ovo je jebeno čudno! Mislim, cura ga je uspjela smiriti! – rekao je David.
Dečki su ubrzo otišli u čudu, a Yu i ja smo ostali sami. Kod njega sam napisala i domaći za sutra pa mi je malo pomogao oko onog što je znao, a ja nisam. Poslije me i otpratio do kuće pa sam ga pozvala da uđe, iako sam dobro znala da će onda morati upoznati moje.
-stigla sam! – viknula sam s ulaznih vrata, a Yu me pogledao.
-lijepo! Večera je! – mama mi je odg.
-jela sam kod Yua! Kad smo već kod njega, možete ga upoznati! – rekla sam i ušla s njim u kuhinju.
-oh, lijepo od tebe što si ga dovela! Anna, drago mi je! – rekla je mama, pružila mu ruku i nasmijala se.
-Andreas, drago mi je! – predstavio se tata i pružio ruku.
Yu je preživio, ali isto mi je poslao sms da će me ubiti jer sam mu to napravila. Otišla sam spavati nakon što sam primila njegovu poruku za laku noć. Ne mogu bez toga zaspati jer sam nekako ovisna o njemu.
Yu je opet otišao na turneju prije dva tjedna, ali danas idem na koncert u Köln pa onda. Ali on to ne zna! Zna jedino Shin jer sam njemu javila, ali on nije nikom rekao.
-ok, ovo je bilo čudno! – prošlo mi je glavom kada su se tijekom pjesme Forever or never Yu i Kiro poljubili u usta.
Ne smeta to meni, ali me malo iznenadilo.
-ajme kako je Yu sexy! – rekla mi je cura koja je stajala do mene.
-znam! Sviđa ti se? – rekla sam joj kiptjeći od ljubomore.
-on mi je najdraži! Jedva čekam backstage poslije koncerta! – odg mi je.
Tek tada mi je tlak skočio na 250 i htjela sam ju udariti šakom, ali sam se smirila. Znala sam da me Yu voli i da me ne bi prevario. Poslije koncerta Shin mi je rekao u kojoj je sobi Yu i sve ostalo kako da dođem do ključa. Obećao je da će se potruditi da što prije završi ovaj backstage i da odu u hotel. Zahvalila sam mu i otišla! Mnogi su me pitali zašto ne ostanem uhvatiti autogram na što sam rekla da ne treba, da ih već imam i previše kod kuće i otišla u hotel. Uspjela sam se domoći ključa i otišla u njegovu sobu. bacila sam putnu torbu na pod i bacila se na njegov krevet. Osjetila sam njegov miris na jastuku i duboko ga udahnula. Ni sama ne znam kako, ali ubrzo sam zaspala.
-curo, oprosti, ali kako si ušla u moju sobu? – čula sam Yua kako me budi.
-oprosti Yu, ali valjda kao tvoja cura mogu! – odg sam mu i okrenula se.
-Tanja!!! Koje lijepo iznenađenje! – rekao mi je i poljubio me.
-hvala i tebi na onom iznenađenju na koncertu! – rekla sam mu.
-oprosti! Ali ono nije bilo ništa! Samo zafrkancija! – rekao mi je.
-ma znam! Zezam se ja malo! Nedostajao si mi! Dođi! – rekla sam mu, povukla ga za majcu i počela ga ljubiti.
Tu večer smo prvi put spavali skupa. S njim sam izgubila svoj status djevice, ali nije mi smetalo.
-jedno pitanje: kako si uspjela ući u sobu? – pitao me poslije.
-Shiny Tiny Winy mi dosta pomogao!!! – odg sam mu, a on se nasmijao.
-zato je on navaljivao da idemo što prije u hotel! – rekao je, a ja sam klimnula glavom.
-i što si mi ti radila ovo vrijeme dok mene nije bilo? – pitao me.
-pa svašta! Malo koncerata obavila, zabavljala se s curama i nešto radila! – odg sam mu.
-što si radila? – pitao me.
-pa dva posla sam radila! Jedan, koji ćeš sutra otkriti, a drugi koji radim već godinu dana! – odg sam.
-ok za ovaj sutra ću čekati! A što radiš već godinu dana? – rekao je.
-pa ne bi vjerovao, ali radim u nekom malom motelu kao recepcionarka! – odg sam mu i nasmijala se.
Uzvratio je osmijeh i zagrlio me. Dogovorili smo se da se sutra u Berlin vraćam s njima jer oni idu za Berlin pa onda.
Back to top Go down
Shina
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?

Female

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   Mon Aug 25, 2008 1:47 pm

-ljubavi, probudi se! Doručak čeka! – probudio me Yu.
-slatko! – rekla sam i ustala se.
I tako smo pojeli iako nas je prekinuo njihov menađer pa je mislio da sam neka Yuova kurva, ali smo mu lijepo sve objasnili. Poslije smo se otišli otuširati (odvojeno) i spremili se.
-hvala ti! – rekla sam Shinu kada sam ga vidjela i zagrlila ga.
-nema na čemu! Bilo mi je drago! – rekao mi je.
-kako si mekan, kao mali medo! – rekla sam mu, a on se nasmijao.
Ušli smo u tourbus i krenuli prema Berlinu. Bzvz smo pričali i zafrkavali se.
-koji je to drugi posao o kom si mi rekla danas pričati? – pitao me Yu.
-aha, to svi trebate čuti! Ali prvo vam pustim jednu pjesmu da mi kažete kakva je! – odg sam mu i pustila pjesmu.
-super je! – rekao je Strify čim je završila.
-ostali? – pitala sam.
-dobar zvuk gitare! Sve super! – odg je Yu, a i ostali dečki su pohvalili.
-ok, drago mi je da vam se sviđa. ovo je novi band, zove se Lucifers Angels! – rekla sam.
-i što s njim? – pitao je Kiro.
-Yu, pitao si za moj drugi posao! Pa band Lucifers Angels je moj drugi posao! – rekla sam Yuu, a on je ostao O_o kao i ostali dečki.
-Đavolji anđeli? – pito je Luminor.
-da, Đavolji anđeli! Ipak smo to mi! – odg sam mu.
-tko svira gitaru? – pitao je Yu.
-e sad ćeš me ubit! Ja ju sviram! – odg sam mu, a on me pogledao.
-koliko dugo? – pitao je.
-hm, 3 godine! – odg sam mu.
-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Ti nisi normalna! I još šutiš!!! – rekao je Yu vidno ljut i razočaran.
-oprosti! – rekla sam tiho, ustala se i otišla na drugi kraj busa.
Akustična gitara je stajala tu odložena kao stvorena za mene. Odsvirala sam sve tužne pjesme kojih sam se mogla sjetiti u tom trenutku, a na kraju sam odsvirala „Hvala za sve“; pjesmu koju sam upravo za Yua pisala i koja se curama najviše sviđa. Nakon što sam sve odsvirala odložila sam gitaru, zatvorila oči, a suze su same krenule.
-ajme, nemoj mi plakati! – čula sam nečiji glas.
Otvorila sam oči i vidjela Shina kako stoji ispred mene.
-moram! – rekla sam mu, a on je došao do mene i naslonio moju glavu na svoje rame.
-ne moraš! Yuu je žao, tamo nam se cijelo vrijeme tuži da je sve pokvario, a da vam je bilo tako dobro! – rekao mi je.
-ma sve će biti ok, samo se ja moram smiriti! Možeš li, molim te, ostati sa mnom? Godi mi tvoja prisutnost i ti pokraj mene! Osjećam se zaštićenom! – rekla sam mu, a on je klimnuo glavom.
-jesi spremna suočiti se sa svojim dečkom? – pitao me nakon 5 min.
-jesam! – rekla sam, obrisala posljednje suze i ustala.
-doveo sam vam nekog! – rekao je Shin, a ja sam ušla za njim.
Yu me pogledao nekim tužnim pogledom i u očima mu se vidjelo da mu je žao zbog svega što je napravio.
-idemo mi, vi to sredite! – rekao je Strify.
-ne, ostanite ovdje! Ako ste mu najbolji prijatelji, neka i vi ovo čujete! – rekla sam im, a oni su ostali.
-Dirk, ti i sam znaš koliko te ja volim i da dan ne mogu provesti bez tebe, bez tvog glasa, bez pogleda na tebe! I znam da te možda ovo povrijedilo i razočaralo, ali htjela sam ti samo priuštiti jedno iznenađenje! Iako naš band postoji 2.g. nitko ne zna za njega! Čak ni naši roditelji! Vi ste prvi koji su saznali! Dirk, ja samo želim da ti znaš da ja tebe volim više no ikog na ovom svijetu i da će to tako zauvijek ostati unatoč svemu! – rekla sam Yuu i odjednom su svi pogledi bili upućeni prema njemu.
Ustao se, došao do mene, zagrlio me i poljubio najnježnije na svijetu!
-volim i ja tebe!!! – rekao mi je tiho, ali i da dečki čuju.
-jbmt, ovo stvarno nije dobro! Prva cura kojoj je rekao da ju voli! – čuli smo Kiru odjednom.
-što si ga ti htio samo za sebe? – pitala sam ga.
-hm, zašto pitaš? – pitao me.
-jbmt Yua, kao da sinoć nisam bila na koncertu i svojim očima vidjela kako ste se poljubili! – odg sam mu, a Kiro je pocrvenio.
-ovaj, ne trebaš me, a ni ne možeš me jebati! Sinoć smo se! – šapnuo mi je Yu.
-Tanja, super sviraš! Koje su ono pjesme bile? – rekao mi je Shin.
-od koje si slušao? – pitala sam ga.
-otpočetka! – odg mi je.
-Rette mich, Ich bin nich ich, Wenn nicht mehr geht, Spring nicht, Totgeliebt, Heilig, Vergessene Kinder, Ich bin da, Nach dir kommt nichts i na kraju pjesma koja je pisana za Yua od mene, pjesma našeg banda, koja se zove Danke für alles! – rekla sam mu.
-čekaj malo! Pisana za Yua? – rekao je Strify.
-da, za njega! Upali ju pa ćeš vidjeti! Curama je to omiljena pjesma! – odg sam mu.
Upalili su pjesmu i svidjela im se, a Yuu najviše! Poslije sam otišla na MSN pričati s curama i poslale su mi novu pjesmu koju je Maria napisala. Svidjela mi se, a cure su rekla da napišem glazbu ako hoću. To sam dala dečkima, a oni su bili cijeli sretni. Curama sam rekla da ću ja napisati glazbu i složile su se.
-napravio sam ti jednu solo dionicu pa me zanima kako ćeš odsvirati! – rekao mi je Yu kada su mi donijeli glazbu za pjesmu.
-hm, mogu odmah! Samo mi treba gitara i gotovo! – rekla sam mu, a on se nasmijao.
-i tako ćemo sada stati pa ćeš mi odsvirati! – rekao mi je, a ja sam se složila.
-Strify, jedno pitanje! Zašto si gurnuo Yua nakon poljupca s Kirom? – pitala sam Strifya.
-da se ne napale obojica! – odg mi je.
-a gle, nisam ja kriva što je Kiro bi kao i vi svi osim Shina i što je moj dečko tako napaljiv pa onda! – rekla sam, a Kiro je pocrvenio.
-tko kaže da ja nisam poslije bio napaljen?! – rekao je Yu, a ja sam ga ošinula pogledom.
-za poslije nas ne zanima! – rekao je Shin.
-a baš je Kiro bio cute kada mu je otpjevao „For my love“! – rekla sam, a Yu je problijedio.
-u kojem si ti redu stajala? – pitao me.
-ne bi vjerovao, ali drugi red!! Kada sam to vidjela počela sam vrištati kao luda tamo! Pola publike me blijedo pogledalo! – odg sam mu.
-pa i ja bih te da sam na njihovom mjestu! – rekao je Yu.
-ja sam prepoznao da si to pa sam se samo nasmijao! – rekao je Shin.
-naravno! I još jednom ti hvala za uslugu! Puno mi znači! – rekla sam mu.
-ma nema frke! – rekao mi je i nasmijao se.
Ubrzo smo došli na stajalište i Yu me odmah uhvatio da odsviram pred svima dionicu koju mi je napisao. Skoncetrirala sam se dobro da ne bih negdje pogriješila. Odsvirala sam bez greške, a Yuu je to malo teško palo. Nadao se da ću pogriješiti, ali nisam. Poslije smo nastavili put za Berlin, a Yu i ja smo se povukli sami u jednu prostoriju i tamo uživali.
-večeras nastupamo, ali smo onda slijedeću večer slobodni i provodimo u Berlinu! Hoćemo ponoviti onu večer od sinoć? – rekao mi je Yu.
-ja sam sutra na večer na vašem koncertu, a večer kada ste vi slobodni sam na svom koncertu, sviram! – odg sam mu.
-pa onda ćemo vas doći gledati! Znaš da su tvoje cure s mojim dečkima? – rekao mi je.
-znam! Pohvalile su mi se! Pa non-stop slušam te o Strifyu, te o Kiri, te o Shinu! Samo mi još Jetsam nedostaje za Luminora! – odg sam mu, a on se nasmijao i zagrlio me.
Naslonila sam glavu na njegovo rame i uživala. Imao je neku energiju u sebi koja me smirivala i koja mi je davala snagu za dalje. Nakratko nas je prekinuo njihov menađer koji mi je rekao kako ću izaći iz tour-busa jer Yu i ja još nismo spremni otkriti našu vezu. Ubrzo nakon toga smo stigli u Berlin i sve je krenulo po dogovoru. Problem je bio što su oni morali dati autograme pa tek tada krenuti prema stanu. Čim sam došla kući nazvala sam cure i s njima dogovorila odlazak na konz i usput im donijela glazbu za pjesmu koja im se svidjela, ali im nisam otkrila da su to dečki pisali. Čim smo došli ispred dvorane otišle smo na backstage ulaz, a njihovi zaštitari su nas pustili. Cure su odmah izgrlile dečke, a ja sam samo otišla do Yua.
-što su rekle za glazbu? – pitao me.
-sviđa im se! Sutra ujutro ustajemo u 8 jer moramo još sve izvježbat, a ovu novu pjesmu pogotovo. – odg sam mu.
-jadno moje! – rekao mi je i zagrlio me.
-ma sve će to proći super! starci nam ni ne znaju za sutrašnji prvi nastup uživo! – rekla sam mu, a on me pogledao.
-još im niste rekle? Mislite li uopće? – pitao me.
-pa sutra prije nego što krenemo ćemo im sve reći i gotovo! – odg sam mu i nasmijala se.
Koncert je prošao super, a poslije koncerta mi cure smo se samo pozdravile s dečkima i otišle na spavanje.
Back to top Go down
Shina
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?

Female

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   Mon Aug 25, 2008 1:47 pm

Isse, 7 ujutro je, a ja sam na nogama. Svi oni koji me poznaju znaju da to nikako nije moje vrijeme za ustajanje, ali ne mogu spavati. Obukla sam se i krenula do Marie u njezin podrum, na vježbu. Moja gitara i ja! Nerazdvojne! Čim sam došla krenule smo na vježbu. Dobro smo izvježbale novu pjesmu i krenule provježbati ostale. Kada smo bile gotove nazvao me menađer.
-ajde izvlači se iz kreveta! – čula sam ga.
-koliko je sati? – pitala sam ga.
-14 točno! – odg mi je.
-pa ok! Ja sam se izvukla iz kreveta prije 7 sati i već smo sve pjesme izvježbale! – rekla sam mu.
-super! ajde pojedite nešto i u 16h vas kupimo! – rekao mi je i poklopio.
Otišla sam kući da se otuširam, sredim i pojedem, iako nisam ništa mogla. Kod kuće su bili moji roditelji koji su se iznenadili vidjevši me s gitarom, iako ne znam zašto.
-idem ja! – rekla sam na odlasku.
-gdje ideš s gitarom? – pitao me tata.
-imam nastup s bandom večeras! Moram ići jer će uskoro doći po mene! – odg sam mu.
-kakav band, kakav nastup? – pitala je mama.
-band u kojem sviram gitaru već 2.g. s curama i večeras nam je prvi nastup uživo! I ne, ne možete doći jer nam i tako dečki dolaze što je dovoljna trema vjerujte mi! – odg sam joj i izašla iz kuće.
Ušla sam u kombi i krenuli smo. Ok, nisam se nadala da će biti ovoliko ljudi, ali ima ih! Znala sam da će doći neki iz škole jer smo stavile plakate po školi, ali ovi ostali. Za njih nisam znala. Uopće nisam znala da smo tako popularni.
-ako dođu dečki iz Cinema Bizarre pustite ih unutra! – rekle smo sve skupa kada smo ušle u backstage.
Dečki su nam došli pružiti potporu 15 min prije izlaska na pozornicu.
-sve će biti u redu! Biti ćeš super jer ti to jesi! Nemoj se zamarati ako negdje pogriješiš, samo nastavi dalje svirati i gotovo! Znam da nećeš pogriješiti jer si ti perfekcionist, ali dajem ti samo riječi ohrabrenja! I zapamti jednu stvar na svijetu, a to je da te volim i da ću te voljeti bez obzira na sve što se ikad dogodi među nama! – šapnuo mi je Yu.
-hvala ti! Trebalo mi je ovo! – rekla sam mu, zagrlila ga i poljubila.
Ubrzo smo se našle na pozornici i sve je trebalo krenuti.
-na početku! Hvala vam što ste došli u ovako velikom broju! Znači nam puno potpora! I hvala jednim predivnim dečkima na njihovoj prevelikoj potpori koju su nam pružili jučer i danas! Znaju oni tko su, a možda ih na kraju koncerta i uspijemo dovući na stage! – rekla je Maria na početku i nasmijala se.
Krenuli smo s koncertom i s najnovijom pjesmom. Sve smo super odradili, a publika je bila zadovoljna što nam je bilo najvažnije. U stanci smo se dogovorili s dečkima da će oni na kraju doći na stage. Svi osim Luminora jer je on s Jetsamom.
-za kraj vam predstavljamo naše dečke koje sigurno svi znate, ali moramo ih predstaviti! Strify, Shin, Kiro i Yu izađite! – rekla je Maria na kraju.
Dečki su izašli i svatko je stao kraj svoje cure. Publika je počela vrištati, a mi smo se samo nasmijali.
-poljubite se! – odjednom se čulo iz publike.
Dečki su pogledali zbunjeno, a Yu je jedini preuzeo inicijativu i poljubio me. Maria je prva počela pljeskati, a s njom i dečki. Na kraju su i dečki poljubili svoje cure iako je malo teže išlo s Shinom jer je on sramežljiv pa smo mu dali malo potpore.
-cure bile ste super! – rekao nam je menađer kada smo došle u backstage.
-hvala! – rekle smo skupa, a on nas je ostavio s dečkima.
-super si izvela onu solo dionicu! Bila je zahtjevna, ali jbt super ti je ispala! – rekla mi je Ingrid.
-hvala! Nije bilo lako, ali eto ispalo je ok! – rekla sam.
-ma nije ok, nego super! – rekao mi je Yu.
-ako vi tako kažete! Cure moje, hoćemo mi? Ja sam umorna ko pas! – rekla sam curama, a one su se složile.
Ispred su nas čekali ljudi željni autograma i slika pa smo morale i to obaviti. Većina ih je tražila slike s dečkima pa smo morali i to.
-idemo kod mene! – rekao mi je Yu.
-moram javiti svojima! – rekla sam mu.
-sve sam im rekao i složili su se da ideš kod mene! Ne brini se u čemu ćeš spavati, ima moja seka sve! – rekao mi je i nasmijao se.
I tako sam ja na kraju završila kod Yua, u njegovom krevetu i u njegovom zagrljaju. Ne, nismo spavali skupa jer ni on ni ja nismo imali volje. Dosta je bilo onu večer! XD
-ljubavi, ajde probudi se! Napravio sam doručak! – čula sam Yua.
-ewo me! Još samo sekundu! – rekla sam mu.
-ne može još niti stotinka jer ja uskoro idem! – rekao mi je, a ja sam skočila.
Doručkovali smo i oprostili se pa je on krenuo na nastavak turneje, a ja kući. Roditelji su me odmah poslali učiti jer sutra imam ispit iz engleskog. Kao da me briga dok mi taj jezik dobro ide. Ujutro moram u školu, a na večer imam nastup. Ma stići ću ja to! Cijeli dan sam provela u sobi vježbajući gitaru.
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator

Female
Number of posts : 551
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   Mon Aug 25, 2008 3:26 pm

e ovo je cool,obavezno nastavi!!!

crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...

Female
Number of posts : 371
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   Mon Aug 25, 2008 9:10 pm

wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii super je fiction!!!!! baš je wawi!!!!!! Wink
Back to top Go down
View user profile
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female
Number of posts : 1207
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   Fri Sep 05, 2008 11:29 pm

oooowwww,nice slash bona.... Very Happy
Awesome!

One step forward making two steps back (my oh my)
Riding piggy on the bad boys back for life
Lining up for the grand illusion
No answers for no questions asked
Lining up for the execution
Without knowing why

http://screammyangel.buzznet.com/user/main/
Back to top Go down
View user profile http://rockmusicfantasy.soglam.net
Sponsored content

PostSubject: Re: Fan Fiction With YU   

Back to top Go down

Fan Fiction With YU