New Rock Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Rock Generation

Forum o Rock Muzici kao i O svim stvarima koje interesuju tinejdzere ili starije...Dobrodosli...
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Poll
........
Tom
MyFiction - Page 4 I_vote_lcap27%MyFiction - Page 4 I_vote_rcap
 27% [ 41 ]
Bill
MyFiction - Page 4 I_vote_lcap53%MyFiction - Page 4 I_vote_rcap
 53% [ 80 ]
Gustav
MyFiction - Page 4 I_vote_lcap9%MyFiction - Page 4 I_vote_rcap
 9% [ 14 ]
Georg
MyFiction - Page 4 I_vote_lcap11%MyFiction - Page 4 I_vote_rcap
 11% [ 16 ]
Total Votes : 151
Top posters
Screammyangel
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
brunetteangel
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
crnaguja222
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
soraxhiroko
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
An Chi
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
Yu's princess
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
~*Avril&Maja*~
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
*Black_Butterfly*
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
M!X
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
Xx..Scene Queen..xX
MyFiction - Page 4 I_vote_lcapMyFiction - Page 4 TopbarssMyFiction - Page 4 I_vote_rcap 
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 208 on Sun Apr 11, 2021 6:57 am
Forum
Latest topics
» Predstavite se...
MyFiction - Page 4 Icon_minitimeby rock*angel Tue Jul 06, 2010 1:21 am

» Tvoj decko iz snova treba da izgleda...
MyFiction - Page 4 Icon_minitimeby PrinceZX Mon Aug 17, 2009 12:16 pm

» Antic Cafe
MyFiction - Page 4 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:21 pm

» Miyavi
MyFiction - Page 4 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

» The Gazette
MyFiction - Page 4 Icon_minitimeby PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:18 pm

Statistics
We have 56 registered users
The newest registered user is undfairljuivp

Our users have posted a total of 3535 messages in 287 subjects
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of New Rock Generation on your social bookmarking website
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Gallery
MyFiction - Page 4 Empty

 

 MyFiction

Go down 
+2
soraxhiroko
brunetteangel
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 10:06 pm

ahhahaahahahah ....baš je fora Wink
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 10:26 pm

jao thx...sta sad dalje da pisem? stvarno neznam...jao gujo predlozi mi nesto!!! Rolling Eyes
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 6:43 pm

piiiisssiiii miiiiiiii jos jeeednu ppoooruuuku tako....
LOOOOL
OVO JE NAJBOLJA FIKCIJA KOJU SAM IKAD PROCITALA I MOLIM TE JE NASTAVI.
XOXO,ONO SA SKIDANJEM PANTALONA/SUKNJE....PAAAAA,HAHAHAHA OK TO JE SAMO FIKCIJA....A INACE,KIRO IMA ZELENE OCI KO ZABAC...AWWWWW
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 7:41 pm

jao pa gde si ti bilaaaaaa??? *napada te* nema te vec vekovimaaaaaa. e znas sta ima novo,ja bila u novom sadu sad pre koji dan! Very Happy
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 10:16 pm

ako hoces,posalji mi tvoj broj moba preko pma
JKa sam se danas vratila iz NS_a ,bila sam tamo osam dana,ali sad sam back i cekam nov0 poglavlje
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 4:35 pm

aajbt,pa kad sledeci deo....?
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 7:22 pm

neznam srce...mozda sutra,ali jedno veliko MOZDA... No
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 3:28 pm

smrc,e jebigaaa....
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 6:21 pm

E ljudi moji.
Moram vam se pozaliti sta mi se juce poizdesavalo. Da bar znate zasto nisam napisala novi chapter.
Prvo,ujutro sam otisla za BG i trebalo je da se vratim pre ponoci.
ALI
Mi smo produzili i osli u Sabac,tako da nam je jaaaaaako puno vremena trebalo da se vratimo kuci.
ONDA
Morali smo vise puta stajati na putu.
PA ONDA
sam spavala u kombiju (Volkswagen Multivan),i prilikom svakog naglog kocenja,zbog inercije sam poletala napred i glavom lupala o sto.
ZATIM
mi je bilo muka jer sam se najela onih kroasana sa cokoladom.
POTOM
sam jos pojela ogroman burek u Vrbasu,i to negde oko dva izjutra.
ONDA sam morala gurati kombi.
I NA KRAJU
sam legla u krevet,mrtva umorna,punog stomaka.
Jel moze biti gore?
Ne.
Svejedno,evo vam novog chappieja!


Dok smo tako hodali,prvi je isao taj decko,zatim ScreamMyAngel i iza njih,raskrecenih nogu i uvrnutog hoda,isla sam ja,duboko u sebi se pitajuci da li je zaista moguce da se ona zatreskala u otmicara?
Odmah zatim,mali,podli glasic se pojavio u mojoj glavi. "Sta ti nju kritikujes,pa i ti se palis na onog seksi plavusana sto te je vezao!" Naravno,to je bila moja savest. Ne mozes kritikovati nekoga,ako si isti kao on. To je besmisleno,jer,ako hoces da promenis drugoga,prvo promeni sebe,jer to je najteze. "Kako se vas dve zovete uopste?" pitao nas je decko."Natalie..." odgovorila je moja drugarica. "Kaja..." rekla sam ja. "Umm...aha...drago mi je,ja sam Kiro." rekao je on. Nastavili smo se kretati duz hodnika. Bila sam duboko zamisljena. Prenuo me je Kirov glas. "Cao Shin! " javio se on. Srce mi je zalupalo opet onako ludackom brzinom. Pored stepenica koje su vodile nadole,stajao je bas onaj sto me je nosio. Izgleda da se on zvao Shin. Na Kirov pozdrav se samo nasmesio. Izgledao je malo zbunjeno. "Idemo dole?" pitao je Kiro. "Hajmo..." rekao je Shin. Krenula sam silaziti dugackim stepenicama ali se tada dogodilo nesto sto NIKADA,apsolutno NIKADA ne bi se zavrsilo dobro,sem,naravno ovaj put. Ovako trapava,kakva sam inace,zapela sam za SOPSTVENE NOZNE PRSTE,zaplesala kobno na vrhu stepenista i sunovratila se dole niz padinu,usput zakacivsi Shina. Osetila sam kako se pokusava zakaciti za stepeniste,i usput zadrzati mene da ne padnem,ali mu to,"nazalost" nije polazilo za rukom. Nastavili smo se kotrljati nadole. Nije bilo nikakve precke da nas zaustavi ili makar uspori. Napokon smo se zaustavili na samom dnu stepenica. Bili smo u takvom polozaju da sam ja lezala pritisnuta na pod,a on je bio na meni,gledajuci me onim njegovim velikim,sivkasto-zelenim ocima. Taj pogled mi je prakticki cepao majcu i dopirao do mog srca. Osetila sam male leptirice koji su mi treperili u stomaku. Gledao me je u oci par sekundi koje su mi se cinile kao sati...duge,beskonacne,ali ipak i lepe... U tih par sekundi konacno sam mogla videti njegovo lice izbliza. Nosevi su nam se gotovo dodirivali. Imao je onaj blagi osmeh na usnama. "Jos malo blize...nagni se jos malo..." mislila sam ja u sebi,gledajuci to cakano lice. Tako sam htela da ga cmoknem u tom trenutku... Samo da su se njegove usne ocesale o moje,bila bi najsrecnija na planeti. Nagnuo se,ali samo malo,da bi se zatim sporo ustao i pruzio mi ruku da se i ja podignem. "Izvini...nije bilo namerno." rece on pomalo otuzno. Imao je nevin,pomalo zavodljiv pogled u ocima. "Ma sta se ti imas izvinjavati,ja sam krivac za ovo,ja sam se saplela na samom vrhu stuba i jos tebe povukla za sobom!" pokusala sam ja zadrzati onaj hladnokrvan ton. Zapravo sam pokusala nabaciti masku da mi se Shin ne svidja,ali to je bilo pomalo tesko,jer je on bio ubedljivo najsweet decko kojeg sam srela. Pretpostavljam da je moj sanjiv ton bio primetan jer se Shin tajanstveno nasmesio i nakrivio malo glavicu.
O boze,sta se sa mnom desava?
Prvo sam pre nekoliko sekundi imala jak nagon da ga poljubim,a sada,samo par sekundi kasnije hocu da ga snazno zagrlim i nikad ne pustim. Veoma mi se svidjala njegova diskretnost i sramezljivost. Osobe koje se puno prave "nevine" znaju se ponekad razuzdati i postati divlje. Volela bih videti Shina takvog...
Zbunila sam se malo kad je nakrivio glavu i nasmesila mu se. Pogledao me je a zatim skrenuo pogled,smeseci se misteriozno. Lisica je Shin. Velika lisica. Zna on dobro sta pali masu. "Jes' dobro Brunetika?" pitala me je ScreamMyAngel,"sletevsi" pored mene,gledajuci me zabrinuto. "Jes' vala,ok sam!" rekoh ja,trudeci se da zvucim 'ladno. "Imas modricu ovde na licu...bolje stavi hladne vode ili leda na to..." rece mi ona,dodirujuci prstom bolno mesto na mom licu. Jako sam se najezila prilikom dodira. Pretpostavljam da me je bolelo dosta jako,pa mi nikakav kontakt nije prijao. Napravih bolnu facu. "Boli,a?" upita Kiro,koji se normalno spustio niz stubiste. Zagledao je modricu sa svih strana kao neki doktor,a zatim mudro prozborio da bih trebala staviti nesto hladno na to,da ne bih izgledala pretuceno. Slozila sam se sa njim klimnuvsi glavom.
Prosli smo kroz hodnik i usli u kuhinju. Definitivno sam se odlucila da mi se cela ova kuca svidja. Sve sobe su bile uredne i svetle,bez ikakve prasine u njima. I kuhinja je bila takva. Blistava prostorija,otprilike razmera cetri sa sest,sa jednim radnim delom,i jednom polovinom sobe u kojoj se jelo. Ofarbana u bez-narandzastu boju,sa ljupkim lusterom koji je visio sa tavanice.
"'Ej 'de ste?" cula sam nekoga da pita,te odlepila pogled sa lampe. Za stolom je stajao visok plavusan koji me je nosio. Onaj sa pirsingom na usni. Moram priznati da je imao sweet lice. Plave okice,sladak osmeh i preslatke,bucmaste obraze,i...oooopa! Kad se malo okrenuo primetila sam da ima zgodnu guzu. Veoma oblu i zategnutu. Gotovo sam se nasmejala kad sam to primetila.
"Evo nas Strify..." rekao je Kiro umorno. Strify mu je prisao,zagrlio ga nezno,te ga pazljivo poljubio u nos. Kiro ga potapsa po ledjima. Boze,kako dirljiv momenat! Posto se vise nisam mogla suzdrzati,morala sam se malo smejati. Bilo je neizbezno. "Sta je tako smesno mala?" upita me Strify. Ko njemu dade dozvolu da me zove "mala" ? Pa aj dobro,ipak sam i mladja i niza od njega. "Ma nista,samo ste mi slatki..." rekoh ja pokunjeno. Pitala sam se kako ce to primiti ova dvojica. Na moje veliko olaksanje,nezno su se nasmejali. Ovaj momenat je prekinuo crnokosi momak sa puno pirsinga koji je izronio iz spajize. "Strify,za ime boga,gde je to prokleto brasno?" rekao je on. Cela frizura mu je bila pokrivena belim prahom. Strify se gromko nasmeja. "Ah Yu,curko jedna sa crvenim pramenovima,pa imas ga i na glavi!" rece on,hodajuci prema svom brasnjavom prijatelju i duvajuci prah sa njegove glave. Yu poce kasljucati kao neka baka. Kratko i plitko,zvuceci veoma smesno. Nekoliko sekundi kasnije,on kine od brasna koje mu je uslo u nos i sada ga iritira. Kako je naglo pomerio glavu,sav beli prah koji je imao na glavi pade na Strify-ja. "Ao stvarno si curka nevidjena!" potvrdi Kiro drmajuci glavom. Svi se pocese smejati. Yu je zaista bio curka. "E Strify,daj maloj leda da stavi na obraz,ima modricu" rece Kiro svom plavokosom prijatelju. "Di,sta se desilo?" upita Strify,iznenada zvuceci zabrinuto. Pogledao mi je ispitivacki lice. "Zapela je na vrhu stepenica pa je pala niz njih,a i Shin je za njom pao,pa se verovatno i on povredio,kotrljali su se skroz do dole." odgovori Kiro. Osetila sam da mi obrazi postaju sve crveniji. Strify mi je prisao i sklonio mi pramen kose sa lica. Malcice sam ustuknula. Nisam zaboravila njegovu ruku na mom kolenu i vise od toga. Svom srecom,ScreamMyAngel se postarala da ne dodje do vecih problema. Bicu joj vecno zahvalna. Sad je ona stajala pored mene,proveravajuci mi ruke,u potrazi za masnicama i posekotinama. Nije ih bilo,te je ona pustila da moje bolne ruke padnu pokraj tela. "Sta je bilo mala?" pitao me je Strify kad je primetio da se ponasam pomalo uplaseno. Nisam nista progovorila. Zaista sam se pomalo plasila da bi mogao da me siluje. Kao da je citao moje misli,on mi rukom pomeri glavu tako da sam ga gledala u oci,na razdaljini od jedva nekoliko santimetara. "Cuj...ono u kombiju nije znacilo nista,samo sam se poigravao s tobom. Da vidim kako ces reagovati. Nije bilo nista ozbiljno,samo sam se zezao,zaista." imao je iskren pogled. Nisam mogla reci da je lagao. Nesto u njegovim ocima me je nateralo da poverujem da je sve sto je upravo rekao bila istina. "Moze mir?" pitao me je. Klimnula sam glavom. Ovaj momenat je prekinuo Yu koji je izvirio iz spajize. "Strify,ovo brasno se raspuklo. Moram ici do prodavnice da kupim drugo,spremicu nered kad se vratim,u redu?" pitao je on. "Vazi!" rece Strify,okrenuvsi se prema Yu-u. Shina nije bilo u kuhinji,verovatno je cunjao po drugim delovima kuce. Yu izidje iz kuhinje. "Strify,moram odvesti ovu do kupatila,vracamo se za minut!" rece Kiro. Mojoj drugarici je trebao WC,a neko je morao cuvati vrata da ne pobegne. Eto tako se udesilo da to bude ovaj simpatican tinejdzer zanimljivog nosa.
Izidjose i njih dvoje iz prostorije,ona napred,a on iza nje. Sada smo ja i Strify bili sami.
On mi pridje te me satera uza zid,stavivsi obe ruke oko mene na zidu,tako da ne mogu pobeci. "Sta ces sada mala,kad ti nema drugarice da ti pomogne?" pitao je drsko,gledajuci me pravo u oci. Nisam nista rekla,kao i obicno. On stavi jednu svoju nogu izmedju mojih,inace skroz stisnutih,grubo pritisnuvsi nagore.
Malo je falilo da se moje cutanje zameni stenjanjem.
U mom umu vodila se bitka.
Bila sam veoma uplasena i silovanja i boli i krvi,ali s druge strane Strify mi se neobicno svidjao,i pored te grubosti.
Nisam vise znala sta da mislim o njemu.
Prvo me je ono u kombiju nateralo da poverujem da je on najveci siledzija u ekipi,zatim je rekao pred svima da je to bila samo zezancija,i evo ga sad opet,prikucao me je uza zid i ne znam sta ce se desiti ukoliko ScreamMyAngel i Kiro ne dodju brzo...
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:06 pm

hiiiii,jao mudric...lepo si to smislila,mene s ovim blentavim Kirom....ufff,a de je strify...cccc
pa zar tebi nije Shin naj???LOL,svejedno,znam da ce biti super...aj nastavi(mogu da pretpostavim kad ce biti sledeci deo...lol) Rolling Eyes Laughing
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:22 pm

Pa mislila sam da se tebi svidja Kiro??? affraid
Iju budale! blush Ala sam zabrljacila!!!
Jeste meni Shincilla naj,al moram malo i Strifyja zajebavat,ne?
Nece biti nista ozbiljnije izmedju nas,ne brini!
Brzo ce novi chappie! Very Happy
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 9:29 pm

joj,a kad će novi ufiction?ha??? Very Happy
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 4:44 pm

a na koji fiction mislis? scratch
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 6:54 pm

pa nastavak ovoga...!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 7:00 pm

Eh...pa vidis... blush kako sad to da ti objasnim hehe...ae saljem ti objasnjenje preko PM-a,da se ne sramotim javno...
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 7:43 pm

a nisam ga primila.. Sad
Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 8:29 pm

poslacu ti ga sat vremenA
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:15 pm

eyyy jbt....salji vise na pm...vratila sam se....!!!
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:40 pm

piha...mene sramota poslat to... blush ae salji ti prvo tvoje,pa cu ondak ja ovo moje... lol!
Back to top Go down
Shina
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?
Shina


Female
Number of posts : 56
Age : 32
Location : Japan
Registration date : 2008-06-27

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:47 pm

bitte new chappy...
ovo mi se tako sviđa...
aaaaaaaaaaaaaaa
Back to top Go down
http://kumiko.blog.hr
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:50 pm

piha,,,ajoj,al ja moram prvo napisati novi chappie!!! Very Happy
Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator
Screammyangel


Female
Number of posts : 1207
Age : 30
Location : Over the hills with Strify
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 8:38 pm

ey,jebem ti ja sunce kalajsano...Posalji mi to jbt na pm,pa cu ti ja reci moze li ili ne,inace ja sam napisala jos dva poglavlja one zezz up(jbt koji naziv),ali moram da prekucam na moj komp tak da ce biti sutra,eventualno prekosutra...
Prvi chap je zaplet izmedj Kira i Strifyja ,a sledeci je prelazni i onda opet dolazi zaplet ,ali Yu i Shin...i tu ce biti jos zakljucak,i kraj....
Back to top Go down
http://rockmusicfantasy.soglam.net
brunetteangel
Moderator
Moderator
brunetteangel


Female
Number of posts : 551
Age : 28
Location : In the garden of a lonely love
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:36 pm

Jos uvek me je drzao prikucanu uza zid.
Njegove ruke su bile levo i desno od mene da ne bih pobegla a njegova noga me je i dalje blago pritiskala nagore.
Sva ta grubost je izazivala u meni neobican osecaj da sam bespomocna,cak iako bih ga mogla prebiti na mrtvo ime da sam bas htela.
On se malo nagnuo napred,a njegova glava je bila veoma blizu moje.
Da neko gleda sa vrata rekao bi da se ljubimo,ali nije bilo tako.
Izmedju nas se vodila bitka. Ja sam bila sasvim sposobna odbraniti se ali mi je mozak potpuno stao. Zakocio. Nisam se mogla setiti nijednog pokreta samoodbrane koji mi je ScreamMyAngel pokazala. Od njih barem 30 nijedan mi nije padao na pamet.
Samo sam ukoceno stajala i blenula u njegovo lice,koje je imalo pomalo bezobrazan izraz.
Tek sto sam pomislila da ce me poljubiti,vrata kuhinje se otvorise i Shin upade unutra.
Isprva je imao iznenadjen izraz na licu koji se postepeno pretvorio u blagu nevericu a zatim i u "nadrndan-čika" izraz. "Sta joj to radis kretenu jedan!" viknuo je iz sveg glasa,posao prema nama i gurnuo Strify-a dalje od mene. Ovaj put je Strify bio iznenadjen. Ja sam jos uvek stajala uza zid,pomalo sokirana,uplasenog pogleda prateci tok dogadjaja.
ScreamMyAngel,Kiro i Yu udjose u sobu.
Nisu nas bas zagledali,Yu i Kiro produzise u spajzu,a ScreamMyAngel sede za sto i pocne buljiti u vazu.
Strify je jos uvek razrogacenih ociju stajao uz sto,pokusavajuci da shvati sta se upravo izdesavalo. Verovatno ga je iznenadila Shinova agresivnost,mali je inace izgledao veoma mirno.
Tako smo stajali nekoliko sekundi.
Shin me grubo uze za ruku i odvuce ka vratima.
Izadjosmo iz kuhinje.
U hodniku je svetlela neka nestvarna svetlost,nesto izmedju bele i zuckaste boje. To je davalo prostoriji pomalo mistican izgled.
Shin me pusti i okrenu se ka meni,sad smo se gledali oci-u-oci.
"Jesi OK? Sta ti je radio?" upita on,zvuceci pomalo zabrinuto.
Pogledala sam ga u te plavkaste oci i celo telo mi je blago zadrhtalo.
Bio je tako jebeno sexy.
"On je...ovaj..." ja sam se totalno zbunila. Shin me ispitivacki pogleda.
Nesto me je steglo u grlu. Procistih ga i nastavih,trudeci se da ne piljim neprestano u njega. "M-mislim da me je hteo silovati..." prosaputala sam ja,iznenada zaista shvatajuci da me je Strify pokusao napasti.
Ne znam ni sama zasto,ali sam nesto kao plakala. Nisam jecala,samo mi se jedna suza tiho spustila niz bledo lice.
"Oh boze..." Shin rece,pridje mi i zagrli me nezno. Obmotala sam ruke oko njegovog struka i naslonila glavu na njegove grudi. Zaista mi je nedostajao neko da me utesi sad.
"Šššš...sve ce biti u redu..." pokusao me je smiriti. Blago me je mazio po kosi,kao neka baba,a zatim me cvrsto zagrlio.
Kada smo se razdvojili iznenada mi je nesto postalo zaista sumnjivo.
"Cekaj malo...ako si ti jedan od njih...zasto si me spasio?" upitah ja zblamljeno.
Tada sam se setila Majestrixine recenice...
"This cannot be happening,I mean,it's not even possible!"
On se zbuni. Videla mu se nelagodnost na licu.
Bio je red na njega da malo zamuckuje,kao i ja malopre.
"Ovaj...ja..." poceo je crveneti i prekinuo je nas kontakt ocima. Gledao je nadole u noge. Nisam znala sta da mislim.
U ovom trenutku je izgledao tako stidljivo i osramoceno. Ali i dalje je bio presladak,zgodan i presexy...
Nekim ljudima uspeva biti hot i u najcudnijim situacijama.
U ovoj sad situaciji sam htela zgrabiti ovog plavushana i izlupati ga po pozadini,naravno ne jako,samo zato sto me toliko provocira.
Njegovo ponasanje u stvari nije bilo to sto je bilo toliko izazovno,vec njegov sâm izgled. Ceo taj "mrtav 'ladan" imidz je doprinosio tome da izgleda nevino,a divlje.
I dalje je stajao tiho ispred mene,gledajuci tu i tamo krisom u mene,i dalje je cutao.
Odlucila sam da ga podstaknem da malo progovori.
"Da?" upitah ja.
On me sad slobodno pogleda u oci i procisti grlo.
"Hteo sam da kazem da te ja...ovaj..." rece on te ponovo procisti grlo i skrene pogled.
Ovo je bilo mucenje.
Ja ne razumem sta on hoce da kaze a on se plasi reci.
"Sta?" upitah ja ponovo. On je jos uvek cutao kao zaliven.
"RECI VISE MAMU MU JEBEM!" viknula sam ja.
Pogleda me u oci i napuci usta,tako da su izgledala ogromno.
Htela sam jednostavno sutnuti stocic pored vrata.
JEBIGA.
Jako mi se svidja,ali kako to da mu kazem? Sad smo sami,ali sta treba da radim? Hocu li pogresiti?
Zasto to radi sa usnama kog vraga,pa zar ne zna kako to izgleda?
Bila sam rastrzana na nekoliko strana.
Htela sam da ga jednostavno poljubim i razresimo sve,ali mi je opet nesto govorilo da umuknem i cekam da on napravi prvi korak. A tako sam htela to...
"Shin,küss mich,bitte?" proletela mi je glavom ova recenica.
I dalje je stajao tamo,izgledajuci bolje nego ikada,cuteci,ali sada me slobodno gledajuci u oci.
E sad je bilo dosta. Odlucila sam da ja napravim prvi korak.
Better make it now or never,forever or never...
"Shin,hocu da me j...." taman sam pocela osudjujucu recenicu kad je moj glas bio prekinut preglasnom bukom koja je dopirala iz kuhinje.
Shinova usta su bila blago otvorena dok sam izgovorila tih nekoliko reci,ali kad je primetio da ga gledam,iznenada ih je zatvorio i skrenuo pogled na kuhinjska vrata.
"Sta je ovo bilo?" upitah ja.
On mi ne odgovori nego samo pazljivo otskrine vrata od kuhinje,a onda udjosmo unutra.
Prizor koji smo videli je bio komican.
Kiro i Yu se tuku paketima brasna,ScreamMyAngel se pokusava sakriti ispod stola da bi ostala cista,a Strify pokusava zaustaviti borbu,i sam postaje beo kao smrt pre nego sto mu Kiro nabije crvenu papricicu sa stola u nos.
Mali plavi je izgledao zaista smesno. Kosa mu se skroz nakostresila,bila je puna kuhinjskih namirnica,a on sâm je frktao kao mali pobesneli šizofrenicni macak.
Ja i Shin smo se savijali od smejanja na vratima,koja su se jos odskrinula. Mislili smo da nas jos nisu otkrili.
Izgleda da smo se prevarili.
Samo sekund kasnije i ja i presladak plavusan pored mene smo bili pokriveni belim prahom.
Shin je kijao k'o neka maćka. To me je jos vise nasmejalo,te sam i dalje crkavala od smeha na vratima,pokusavajuci da se ne srusim na pod. Odrzavanje ravnoteze mi bas nije polazilo za rukom. Shin je bio ispred mene,okrenut licem prema meni.
Iznenada sam se zanela i elegantno uletela na njega te smo se oboje srusili na brasnjavu zemlju.
On na podu,a ja lezim na njemu. Osmeh mi je malo izbledeo sa lica.
I eto nas opet u nezgodnoj situaciji. Vreme oko nas kao da je islo mimo svega.
Kiro i Yu su se nastavili tuci,ne obracajuci paznju,Strify je bezuspesno pokusavao izvaditi ljuto povrce iz nosa,a ScreamMyAngel je provirivala ispod stoljnjaka i razgledala situaciju,cudno merkajuci Strify-a.
Medjutim,malo dalje,na podu,dve osobe su bile u nezgodnoj situaciji.
Cakan plavusan na podu i brineta povrh njega.
Naravno,to smo bili Shin & ja.
Uspravila sam se i sedela malo ispod njegovog stomaka i gledala tu brasnjavu facu.
Nesto mi je postalo zaista neobicno...
Imala sam cudan,ali uzbudljiv osecaj da sedim na necemu tvrdom,necemu krupnom...
U prvi sekund nista od ovoga nije imalo smisla.
A onda mi je zasvetlela ona lampica u glavi!
Donja vilica mi je pala od soka.
Shin me je pogledao sa izrazom "nisam-ja-kriv".
Nezno sam se pomerila napred-nazad blago pritiskajuci nadole.
To ispod mene,sta god da je bilo,postajalo je sve tvrdje.
Celim telom mi je prosla blaga jeza i cudna zelja da jos jednom probam da se tako pomerim.
Osecaj je bio jako dobar...
Zasto ne nosi majcu sa natpisom "Upozorenje : Izuzetno Napaljiv Materijal" ?
Znate kakve su mi sve prljave misli proletele glavom tada,nema potrebe da objasnjavam,nadam se... Wink
"Ogrebi i blago tebi..."
Nikada pre se nisam petljala sa momcima,tako da bi se ovo moglo racunati kao prvi put da mi se desio neki blizi kontakt.
Ne kazem da sam les ili bi,nego me jednostavno veze nisu zanimale bas narocito.
A evo me sad,na podu sa Shinom. Ko bi rek'o!
Nastavila sam sedeti na njemu. Cini mi se da mu to nije uopste smetalo.
Medjutim,poluprazan paket brasna je preleteo prostorijom,rasipajuci svoj sadrzaj svuda naokolo i zavrsio na mojoj glavi.
Pocela sam kasljati i sisla sa Shina. On se uspravi za sekund i otrese brasno sa moje glave i lica.
Tek sto sam provirila ispod dugackih belih trepavica ugledala sam hm... romanticnu scenu?
ScreamMyAngel je izasla ispod stola i sad je stajala prema Strify-u,nezno pokusavajuci da mu izvadi papriku iz nosa,a ovaj je samo stajao i cekao,celo vreme gledajuci nju.
Tu se nesto doooobro zakuvavalo,to je i corav mogao videti.
Nacin kako se ona mucila oko tog povrca,kako ju je on gledao...ma sve cinjenice su ukazivale da ce tu biti necega...
Mislim,u svakoj prici,UVEK mora biti malo muvanja,ne? ^__^
However...
Malo dalje,blize spajzi,Kiro & Yu su se izvinjavali jedno drugom i grlili se. Veoma smesna scena. Jedan nabildovan,istetoviran tip se izvinjava niskom,mrsavom decku. Mozete zamisliti?
Svejedno...sve se srecno zavrsilo.
Kiro i Yu su se pomirili,a ScreamMyAngel je konacno izvadilak Strify-u papriku iz nosa. To sam morala gledati. Sa dva prsta,najopreznije sto je mogla,je izvadila crveno,dugacko povrce i pomazila Strifyev nos,da ga brze prodje.
Ja se nisam mogla prestati smesiti. Izgledali su preslatko.
Posto je Strify bio vislji od nje,ona se morala propeti na nozne prste da bi izvela strucan zahvat vadjenja paprike. Very cute scene.


TBC-TO BE CONTINUED!
Back to top Go down
crnaguja222
Istrazivac...
Istrazivac...
crnaguja222


Female
Number of posts : 371
Age : 34
Location : my sick mind ;)
Fan of... : rock music,jrock,
Humor : neznam šta bi tu rekla...osim da se obožavam zajebavati ;)
Registration date : 2008-06-20

MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 3:17 am

hihi....cute,cute XD
Back to top Go down
Sponsored content





MyFiction - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MyFiction   MyFiction - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
MyFiction
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
New Rock Generation  :: .::FuN & ZeZzinG Up::. :: The Final Fantasy-
Jump to: