New Rock Generation

Forum o Rock Muzici kao i O svim stvarima koje interesuju tinejdzere ili starije...Dobrodosli...

HomePortalGalleryRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Poll
........
Tom
27%
 27% [ 41 ]
Bill
53%
 53% [ 80 ]
Gustav
9%
 9% [ 14 ]
Georg
11%
 11% [ 16 ]
Total Votes : 151
Top posters
Screammyangel

brunetteangel

crnaguja222

soraxhiroko

An Chi

Yu's princess

~*Avril&Maja*~

*Black_Butterfly*

M!X

Xx..Scene Queen..xX

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 21 on Sun Mar 09, 2014 11:36 pm
Forum
Latest topics
» Predstavite se...
by rock*angel Tue Jul 06, 2010 1:21 am

» Tvoj decko iz snova treba da izgleda...
by PrinceZX Mon Aug 17, 2009 12:16 pm

» Antic Cafe
by PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:21 pm

» Miyavi
by PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

» The Gazette
by PrinceZX Sun Aug 16, 2009 10:18 pm

Statistics
We have 56 registered users
The newest registered user is undfairljuivp

Our users have posted a total of 3535 messages in 287 subjects
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of New Rock Generation on your social bookmarking website
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Keywords
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 

Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre

Go down 
AuthorMessage
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female
Number of posts : 1207
Fan of... : Cinema Bizarre =)
Humor : Stupid
Registration date : 2008-06-08

PostSubject: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Wed Jun 25, 2008 6:13 pm

Naslov: ZEZ UP
Likovi: Yu,Shin.....Luminor,Strify,Kiro,Lumijeva mama....
(kasnije cu mozda ubaciti Romea...)
Izbrojano slova:4.425
Disclaimer:Ta ne posedujem ih,jebiga.....nikog od njih....
Napomena:Prva dva poglavlja su OK,ali trece nija za decu mladju od 16 tj. 13...heheh
Jezik:Sr
Ocena:ako cemo od 1-10....onda 1....ma nemam pojma,sami odredite...
Opis Fikcije:
Yu se budi u Shinovoj sobi,kao uvek Shin nece da odgovori sta se desilo.
U toku ovog se nize bezbroj srecnih i glupih trenutaka u Yu-ovoj masti.U drugom poglavlju i sledecim,
Cinema Bizarre putuju u Francusku zbog koncerta i odmora,e sad sta se sve desavali.... etc.

Prvo Poglavlje

Tog jutra sam se probudio sa suzama ma licu,nemam pojma sta me je strefilo.
Kada sam se osvrnuo malo oko sebe,jos pospan,skontao sam da nisam kod kuce.
Protrljao sam oci nekoliko puta u nadi da cu se odjednom pojaviti u svojoj sobi, mada nije uspelo.
Odjednom,zacuo sam tiho kucanje i neki blag skriput vrata.
Naravno,bio je to Shin,malo njuskalo.
"Hmm,sta cu ja kod tebe u sobi?"zapitao sam malo zacudjeno ali sam se na nekakav nacin osecao sigurno jer mi je Shin
bio dobar prijatelj.
Nije mi odgovorio,kao i uvek.On nikada ne prica.Mozda ima neke govorne mane pa se boji da progovori....
niko ne zna sta se ustvari s
ovim malim prevrtljivkom desava.Dok Strify izblebleta 30456782846238742784 reci ,ovaj ni jezik ne pomeri.
Cudno je samo to da i trepce.

"Umm,Yu,da li si gladan?"Shin je progovorio....
"O, moj bogo,o moja sveta nebesa....Pa Shine,slatkisu moj,kupicu ti Milku!!!!"
Bas sam se radovao jer je konacno nesto pametno izgovorio.
"Moze onu s velikim bademom?" vec je utrcao,covek je opsednut cokoladama.
"Uhhh,ma zaboravi na Milku neg mi daj nesto da pregrizem..."Slatko sam se nasmejao ,dok on i nije bas
izgledao sretan,valjda zbog cokolade koju sam mu obecao."Nego,jos uvek mi nisi rekao zasto sam ja
ovde....sad mozes da mi kazes s obzirom na to da si zagrejao jezicni motor..."Probao sam da zbijem neku salu, mada
kod njega to bas i ne upali,previse je ozbiljan ili vise jadan nego ozbiljan,svejedno slatkis je.

"Mm,pa...."nesto je krenuo da mumlja....
"Sta PA????"Vec mi nesto nije bilo kako treba.
"Pa znas,......"
"HAjde reci vise!!!!"Koja govorna mana,ma taj ne zna ni B od Brundembundura da izgovori.
"Ma Luminor te je juce dovukao jer si se opio,nije mogao da nadje kljuceve tvog stana
pa te je doveo ovde jer je njegova keva poshizela,opet je zakasnio."
"OOO,PA STO NE KAZES,NEG SVE ODUGOVLACIS?!!!"
"Konacno si se opametio ,ali ko ce meni da objasni
zasto sam ja go i jos u tvom krevetu?!!!"Vec mi je krenuo hladan znoj sa face,znao sam da nesto nije
kako treba....jebiga...Opet nisam dobio odgovor,Shin se samo okrenuo i otrcao onim njegovim krakatim
nogama niz stepenice sa kojih sam se ja sjebao pre neki dan ,pokusavajuci da ih sve preskocim i
da stignem do dole sto je pre moguce.Tada sam slomio palac na nozi,i za sve to je kriv Strify
koji je izmislio igru preskakanja stepenica,a ja sam kriv zato sto sam ga tako blentav poslusao.
Ustao sam iz kreveta i obukao donji ves(strucno receno).
Otrcao sam dole za sHINOM,bio sam stravicno gladan.
Odjednom,cuo sam neke meni poznate zvuke iz druge sobe.To su naravno bili Strify I Kiro,
dva mala majmuna koja se svako jutro igraju Indijanaca i Kauboja i tuku se jastucima dok ih sve ne pocepaju i Luminor
ne popizdi.

Vec sam osetio smeh na svom licu.Oni su me uvek zasmejavali.
Posle par sekundi stajanja na sred stepenica,konacno sam sisao dole i obukao majicu.
Shin je bio u kuhinji,i nesto je jeo.Za to vreme,Luminor se stvorio na ulaznim vratima i odmah
skocio cim je cuo ovo dvoje.Naravno,odmah posle toga je nastala mrtva tisina.
Dok sam gledao naokolo,Kiro je trcao niz stepenice placuci,a Strify je kaskao za njim pokusavajuci da
ga umiruje tako tiho da ih luminor ne bi cuo.
Opet sam se nasmeskao i okrenuo glavu prema Shinu koji je jos uvek sam sedeo u kuhinji.
Za trenutak opet sam se okrenuo prema Luminoru.

"Hey,ostavi ih,neka ih nek se igraju.Mislim,to je njihov privatni zivot...haha"
"Yu,ti ne razumes.Kako samo mogu da budu tolike stetocine i stodjavoli?Nemaju
oni pet godina da se tako ponasaju!"-Luminor je progovorio zadihano.
"Ali stani,oni imaju 19 ali jesu na nivou od pet godina,tako da..."
"Ma idem ja,mama ce me ubiti jer se ponovo nisam javio"
Luminor se okrenuo i zakoracio krupnim koracima do vrata.

"HEj,Lumi,cekaj...."
"Ajde,sta je?Pozuri,moram da idem...."
"Zasto ti ne dodjes da zivis samnom?Mislim,ova trojica vec zive zajedno.Mogli bismo i mi
da im se prikljucimo.Ima mesta,a i Shinu sigurno treba ozbiljnije drustvo."
"Ma nemam pojma.Dosao bi ja davno da nije guzate,ali eto.Rekla je da za mesec dana ide u Berlin,tako
da mi ostaje prazna gajba i ja solo.Mozda cu doci,posto znas da ne volim samocu."
"Znam,hah....Hajde pozuri,ubice te guzata"

Otisao je...
Guzata je ustvari bila njegova mama,ali smo je tako zvali jer je imala
bulju ko slon.Naravno,nismo je zvali tako u njenom prisustvu posto je bila vrlo stroga.

"Shin,sta bi s mojom zakuskom?"povikao sam.
Nista!
Otisao sam do friza i otvorio ga,a u isto vreme sam gledao u zabunjenog Shina koji
je nesto zvakao.

KRAJ PRVOG POGLAVLJA

One step forward making two steps back (my oh my)
Riding piggy on the bad boys back for life
Lining up for the grand illusion
No answers for no questions asked
Lining up for the execution
Without knowing why

http://screammyangel.buzznet.com/user/main/
Back to top Go down
View user profile http://rockmusicfantasy.soglam.net
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Wed Jun 25, 2008 6:19 pm

Izbrojano slova:8129(duplo vise od prvog) Very Happy
Upozorenja:Ova fikcija je pod copyrightom,ne postavljajte je na drugim sajtovima pod svojim nickom.

DRUGO POGLAVLJE

7 dana kasnije...

Yu-ov kratak dnevnik:

Konacno smo stigli u Francusku.Ne mogu da verujem da sam stvarno preziveo ovo putovanje busom.
Glava mi otpada jer mi je cela noc prosla grozno.Svo vreme sam se namestao i nisam mogao da spavam jer je
put bio pun izbocina i ulegnuca tako da mi se sve smuckalo.Kako u stomaku,tako i u glavi.
Uzeli smo jednu hotelsku sobu sa cijeg se balkona jasno vidi otvoreno more i plaza.Veoma je lepo,mada imamo nazalost samo jedan
poveci,bracni krevet ,kao da ne postoje sobe sa par kreveta.Stvarno ne znam kako cemo spavati.
Koncert pocinje oko 20h,tako da imamo vremena za obilazak mesta sto se Kiru i Strify-ju najvise svidja jer vole da svrljaju svuda...

-Strify dusho!!!....Kiro je vikao...
-Molim,sta sad oces?..ovaj je uzvratio....
-Meni je nesto muka...Hoces li ostati samnom u hotelskoj sobi dok raspremim stvari i to?Ovi nek idu u razgledanje...
-Ajde bre....koji ces u sobi po ovakvoj vrucini,a plaza ti je ispred nosa?
-Molim te.Muka mi je i mislim da ce mi pozliti od onog truckanja...
-A sto Yu ne ostane sa tobom?
Malo sam se zbunio,ali ipak odlucno se proderao na ova dva razmazena stvorenja...
-"Neee,koji ku*ac sad zajebavate.Ne pada mi na pamet da ostanem s vama tu da se cvarim.Kiro,ako ti je muka,povrati....a ti ,umukni vise...!
Preplasili su se ko ovce...Bilo mi je lakse jer su konacno ucutali...-ali ne za dugo....

Kiro je poceo da vadi torbe iz busa,malo usporeno jer mu je bilo muka....

-"KIROOO?"Strify je vikao...
-Sta je sad....?-mali se jedva okrenuo od mucnine...
-Ehe,ajde da zajebavamo Shina....-Strify mu je sapnuo,mada su ga svi culi...
Na to sam se iznervirao i opet ,onako odlucno:
-Strify,ucuti debilu ,moroncino,mentolu,dziberu...za tebe se ne moze naci pravi opis koliko si glup....I nemoj vise dirati malog Shina,on
nije zasluzio da trpi vas dvojicu.
Strify se na to naljutio i onako,sav vazan se okrenuo ,uhvatio Kira za ruku i otisao do ulaznih vrata hotela.
Luminor se proderao:
-A torbe?Ja ih vam necu nositi...
Kiro se neprestano okretao pokusavajuci da se odupre,kako bi on rekao...svom bratu ,ali nije uspeo jer je mnogo manji od
glupe barbike.
Za to vreme sam pokupio i njihove torbe i gledao u Shina koji je kao i uvek bio neraspolozen.On uvek govori kako mora
da ostvari svoj cilj i da ostalo nije vazno.Nije mu vazna cak ni ljubav,niti ikakvo druzenje...pa ajde...nije bas da nikad nije hteo da se zeza sa nama,
ali mu to nije bilo u navici.Jos uvek je vadio torbe iz busa,kojim nikada nije bilo kraja.
Odjednom sam primetio jedan mali osmeh na njegovom tuznom licu.
-Shin,nesto je smesno?-zapitao sam...a on mi je samo dobacio kratak i ostar pogled,bez onog smeska...
Opet sam osetio gorcinu u stomaku,jer jednostavno vise nisam mogao da podnesem da gledam kako je hladan i bez imalo pozitivnih osecanja.
Na neki nacin me je vrlo podsecao na Luminora kada mu guzata ocitava bukvicu.
Konacno sam odlucio da ga upitam nesto sto niko nije smeo:
-Shin,zasto si uvek tako neraspolozen?Zasto se ne interesujes u nista drugo sem muzike?Zasto nam ne das da
budemo tvoji prijatelji i zezamo se s tobom,kao i sa Strify-jem ili Kirom.Oni su uvek hiper-aktivni i spremni za nove ideje,a ti nista...ama bas nishta...
Ocekivao sam odgovor po prvi put,i konacno sam ga dobio:
-Zasto mislis da ja ne zelim s vama da se zezam?Stvarno bih voleo sve,i volim vas vise od svega na svetu,ali jednostavno mi je
karijera na prvom mestu.Izvini sto te toliko izbegavam i sto te toliko nerviram.Izvini sto me ne volite jer vam stalno unosim nervozu u bend...-
Tu se zaustavio jer je skoro poceo da place i nesto je zgrcao,ali ja sam stojao tako uikipljen.A onda je nastavio na kratko:
-Yu izvini,stvarno bih voleo da sam bolja osoba...izvini....-posle toga,samo se okrenuo i otrcao,a ja sam posao za njim...
"Shin,nije tacno da te ne volimo.."vikao sam..."Shin...cekaj...!"....nisam ga mogao stici.Iznenada,suze su mi samo potekle,kao iz cesme.Nisam mogao da se suzdrzim...
Otisao sam kod Luminora,koji me je cvrsto zagrlio.Znam da je i on osecao neku zalost,ali znao je,i ja sam znao da sam preterao.
-Yu,moras shvatiti da je Shin preosetljiva osoba,ma koliko on bio hladan.-Luminor je tiho rekao.
-Znam,izvini Lumi.Nisam trebao da ga toliko ubijem u pojam.Jadnik...-obrisao sam suze sa lica,jos jace zagrlio Luminora i nastavio...
-Lumi,ti si ozbiljan...ti me jedini stvarno razumes.Zar ne?Znas da osecam nesto vise prema Shinu...
-Yu,ne brini.Shin je jednostavno takva osoba,proci ce to njega,a za ta osecanja...pa...tu nemam komentara,ali za to znam...
Primetio sam kako ga gledas i jednostavno ti citam misli u poslednja dva meseca.Tvoje oci te odaju...
"Ha ha ha"Luminor me uvek nasmeje:D" Lumi,ti si car mistike i gluposti.Kako mozes da mi citas misli?" zacudjeno i nasmejano sam gma pitao.
Lumi je bio isto nasmejan u poslednja dva -tri minuta,nije zeleo da me jos vise ubaci u ripacenje za Shinom.
Snasno mi je odgurno ramena sa njegovog tela,ali su nase noge jos bile spojene.Prebacio mi je ruke oko vrata i bolje me pogledao.Oci u oci...
Nezno mi je provukao prste kroz kosu i dao mi prijateljski poljubac u celo,a zatim je izustio:
-Yu,nemoj da brines.Mislim da ovaj mali ipak oseca nesto prema tebi.
S tom recenicom je zavrsio svoj govor.Jedino se jos malo osmehnuo i dao mi je znak da treba da nastavimo sa vadjenjem
prtljaga iz busa.

2 sata kasnije...

Kiro i Strify su kao i uvek skakali po hotelskom krevetu i tukli se jastucima,a Luminor je lupao glavom o zid i nije mogao da
veruje odakle mu toliki debili u bendu.Bilo je prilicno smesno gledati Luminora kako izduzuje glavu udarajuci je o zid.Mozda je zato tako i pametan.
Strify i Kiro udaraju glavu o jastuke,a ovaj o zid.Pa,nije ni cudo zasto imamo dva cobana u bendu.
-Strify i Kiro neka se raspakuju ili cu da zovem guzatu!!!-Luminor je izustio vrlo ljutito...
-Jao cuti ti.Ti koliko god stvari poneses nije ti dovoljno jer seres u krevet,el tako Strify?hahahaha...-Kiro se derao ko majmun.
Samo sam ih pogledao ,nekako zabrinutim pogledom dok ih nisam oboje ubio u pojam,onako kako ja znam.E ,tad su se smirili.
Ipak,nedostajao mi je Shin,kao da ga nisam godinama video...
-Aaa,ljudi...gde je Shin???-Strify se konacno setio da pita.
-Dobro si se setio bolidu.Yu i Shin su se nesto podzapali,tako da je mali otisao da proseta.E sad,sto ga nema ja nemam stvarno pojma.
Pitajte vaseg druga Yu-a!-Luminor je nekako ladno izgovorio...
Sve face su se okrenule prema meni.One dve glupe i ona jedna pametna faca su sad mene ubili u pojam.
-A ,otkud ja znam gde je Shin...-nekako mi nije bilo sve jedno.

Sledece sto sam cuo(osim ovo dvoje!!!),bio je Shin koji je presrecan usao kroz vrata sobe.Svi su ostali bez teksta,pa i cobani.
Ipak,opet ne zadugo jer su u sobi postojala usta koja je sam djavo poslao na Zemlju,kako bi unosili radost,ali u izuzecima i nervozu.
-Shin,a zasto se ti smejes kad znas da imas zube ko konj?-Kiro je lupio.
-Cuti magarcu prokleti.Vidis da se smeje,nemoj sad sve da upropastis.-Strify je nadodao...heheh
Shin se malo okrenuo oko sebe da pogleda gde se nalazi,a Kira i Strify-ja je samo pogledao nekim cudnim izrazom.
-E,pa ljudi...kako cemo ovde svi cetvoro spavati?-
-Pa ,ne znam da li cemo uopste spavati jer...kiro je krenuo,mada ga je strify zaustavio "Cuti debilu"...
-E vala Strify,i nesto pametno od tebe da cujemo...-promumljao sam.

U sobu se ponovo vratila ona buka koja me je cinila nervoznim pre nego sto je Shin dosao...
Svako se okrenuo na svoju stranu i poceo da radi nesto za sebe.
-Yu,Shin...Idete li vas dvoje samnom da obidjemo grad?Strify i Kiro neka ostanu za kaznu jer nisu spremili stvari.
Shin se veoma iznenadio i odmah je pristao,naravno i ja sam.
-Pa ovaj...zar mislis da je pametno da ostavljamo ovu dvojicu same u sobi,posto znas...napravice haos... -Shin je konacno nesto lepo rekao.
-Ma bas me briga.Par sati slobode,konacno.Nek rade sta oce posto je ovo hotelska soba i ja je necu spremati,a par sati slobode ovaca od cobana
je super dozivljaj.Dokazacu vama dvoma...-Luminor je srecno pevusio ,okrenuo se,uhvatio nas dvoje za ruke i izveo nas iz hotelske sobe,dok su ovo dvoje
ostali da se bune.

Without knowing why

Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Wed Jun 25, 2008 6:23 pm

Izbrojano slova:6366
Upozorenje:Halfsexual content,bad wordsSamo za one sa dobrim zeludcem,isto to vazi i za sledece poglavlje...

III chapter...

Posle dva i po sata,konacno smo se vratili u sobu svi oznojani od
vrucine.Nisam trebao obuci farmerice po ovolikoj toploti.
Obisli smo pola radnji u tom mestu i kupili hrpu svakakvih suvenira,a u sobi sta smo mogli da zateknemo-zatekli smo.
Strify i Kiro su sedeli,pomalo mirni sto je bilo cudno.
Soba je bila sredjena i nigde nije bilo pobacanih stvari.Decaci su naucili lekciju izgleda,
cak su i roletnu od prozora koji vodi na malu terasu spustlili
kako ne bi ulazila toplota.Samo je jedna roletna prozora bila
odskrinuta,cisto da
bi suncevi zraci ipak malo prodrali u zamracenu sobu.
Luminor se samo krstio i nije mogao da veruje,a Strify i Kiro su se
izlezavali na krevetu.Kiro je lezao popreko kreveta sa spustenim
nogama dole,
a Strify je sedeo na ivici pored Kira cackajuci nokte nesto.
''Strify,opet si obukao tu rozu majicu?!''Shin mu je prebacio...
Strify je samo spustio glavu u pravcu njegove majice i nasmesio mu se,a Kiro je gledao u plafon i ceskao glavu.
Ovaj prizor je bio veoma cudan,mada Lumija i Shina nije zanimao ,tako da su se njih dvoje pokupili i otisli na rucak koji je
bio spreman oko 13h.
"Yu,hajdemo na rucak.Idete i vas dvoje?"Luminor je uzurbano rekao ,dok
su mu creva krcala tako glasno da je Shin poceo da se smeje...
"Idite vas dvoje,ja nisam gladan.Doci cu malo kasnije." rekao
sam,ali nije da nisam bio gladan.Bio sam gladan saznanja sta se
desavalo dok
nisam bio u sobi...
"Nismo ni mi gladni!"uzviknuli su Strify i Kiro u isto vreme.
"Ok,mi vas cekamo dole!"Lumi je zatvorio vrata i ostavio me samog medju ovom dvojicom.

"Sta ste vas dvoje tako neraspolozeni?Sta se desilo?"Probao sam da nesto saznam...
"Nista,...malo...hm..."Kiro je stao,mada je Strify nastavio:"Morali smo
da pospremimo sobu,sto i nije bas zabavno..."...Cini mi se
da nisam bio zadovoljan odgovorom,mada ih nisam dalje zeleo muciti.
Skocio sam na krevet pored njih i poljubio obojicu u obraz,zatim sam ih
oboje zagrlio i legao s njima preko kreveta ,gledajuci u plafon.
"Vas dvoje ste tako detinjasti.Znate,voleo bih da imam dva sina koja ce
biti ista kao vas dvoje.Boli ih dupe,tata im zaradjuje,oni se zajebavaju
po ceo dan...itd. itd."
"Yu,mislim da ti to nije dobra ideja...Opet ces spojiti ne
spojivo...Nas dvoje koliko god se slagali,veoma smo razliciti."Strify
je rekao nesto cemu se nisam
nadao...
"Kako to mislis,vi ste razliciti?Neee,vi ste bas super momci,i svidja mi se vase ponasanje,mada Luminor me uvek sprecava kad
zelim to da vam pokazem."
Oboje su ucutali jos uvek stegnuti u mom zagrljaju.Gledali su jedno u drugo veoma cudno...
"znate sta?Meni ovde stvarno nesto nije kako treba...zasto je tako tisina?HAjde da se zajebavamo..."
"Hajde da se zajebavamo,ali sta sad da radimo?"Kiro je promucao...
"Pa kako sta,vas dvoje imate uvek ludacke ideje,sta vam je sad?"
Skocio sam na kolena i uspravno stao.Jos uvek sam bio na krevetu,a njih dvoje su se podigli i seli...
"Sta si sad smislio?"Kiro je upitao radoznalo,sa slatkim smeskom na licu...
"Hajde da pravimo sendvic..."Grubo sam se nasmejao jer sam znao da ce se zabuniti..
"Kakve sendvice???"Strify je upitao veoma radoznalo..."lepo sam ti reko da nisam gladan!"...
"Ma ne to...hahah,znao sam da necete skontati..."
Gurnuo sam Strify-ja na Kira tako da je ovaj pao preko malenog,okrenuti facu u facu.Zatim sam i sam skocio preko Strify-ja
i cvrsto ga obuhvatio oko tela dok su se njih dvoje se derali jer nisu
znali sta ih je strefilo.Stegao sam ga toliko da vise nije mogao da
se pomeri,vec je ostao da lezi preko Kira,a ja preko njega...Tek onda su skontali sta sam zeleo...
"Znate,oduvek sam hteo da ovo probam s vama..."
"Yu,ti nisi normalan.Odakle ti ova ideja?"Strify je pripitao dok se namestao tako da nasloni laktove pored Kirove glave.
"Cuti,jedva sam cekao da naskocim na vas dvoje...Ovo je tako
super..."zlobno sam se nasmesio,provukao ruku izmedju Strify-jevih nogu
i uhvatio ga za onu stvar***peni&***.Zacudo,Strify i
Kiro se nisu odupirali koliko sam mislio da ce praviti haos.
Umesto toga,Strify je poceo da mrda kukovima izmedju Kirovih nogu,trudeci se da spoje udove jer su njegovi udovi pre toga
bili van "Sendvica" ,a i bio je je gotovo prikljesten uz Kira tako da
me je gurnuo prema gore.Naravno,meni je bilo jos bolje jer je usao
jos u bolju pozu.Sve je to bilo preko odece,mada bojali smo se da nam neko ne upadne u sobu u tako glupoj prilici.
Konacno sam poceo i ja sam da ih drmam***je*em***...
"Aaaahhh,ovo je tako dobro...!"Vikao sam...
Ovo je stvarno bilo nesto novo za mene,dok su ovih dvoje ladno to...kao da se vec nesto tako desavalo izmedju njih dvoje...
"AaA...A...ah,Yu nemoj da nam naidje mr. Luminor i tu nas svepokolje
kad nas vidi.Ima kap da mu ...Aaahh...padne ako nas zatekne
ovako."Strify je mucao...
"Strify,nema sta da se ustrucavas,ovo je ionako zajebancija...nema nikakvih sexualnih odnosa ovde...pa zar ne?"
"Znam Yu,ali Strify je u pravu.l..bas i nije lako kad udjes u sobu i
zateknes troje na krevetu,sve jedan preko drugog...Pogotovo ako je to
tvoj Shinnie..."Kiro je buljio u mene onim njegovim
krupnim, ocima...
"Kako mozes da imas tako nevin pogled?Ok,mozda si u pravu,ali Lumi je otisao i nema nikog ovde..."

Na to su se ucutkali,i nastavili da se maze,dok me neko nije ustinuo za zadnjicu tako jako da sam pao s kreveta...
"Aaaaaa,debili jedni...koji vam je ku*ac?Ocete da mi odvalite pola
dupeta kako bi posle Pameli Anderson pumpali usne...?E pa nece moci...."
Njih dvoje su se smejali ,sve dok nisam skocio na krevet i poceo da ih stipam po celom telu.
Njih dvoje su se sakrili ispod pokrrivaca zagrljeni,smejuci se
podlo.Smirio sam se,legao pored njih i poceo da ih posmatram malo
pazljivije...
Strify je provuako prste kroz Kirovu kosu par puta ,ne oracavsi
paznju da sam iza njega...Gledali su jedno u drugo i smejali se...
Znao sam da se nesto dobro zakuvalo pre nego sto smo se vratili iz obilaska grada.
Njihova tela su se totalno spojila,a i vec su skontali da sam ih
provalio.Toliko su se priblizili jedni drugom da sam znao da ce se
poljubiti,a i istina...Njihove usne skoro da su se
spojile,kad je Luminor hitro otvorio vrata.
Svi smo se trgli i skocili sa kreveta,a ovi dvoje su pocrveneli iako ih Lumi nije video.
"Paaa,kad cete vise doci?Ohladice vam se jelo...Zasto lezite u krevetu
jos obuceni vas dvoje,a ti u prljavom odelu na posteljini???"Luminor se
iznervirao...

Without knowing why

Back to top Go down
Shina
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?

Female
Number of posts : 56
Registration date : 2008-06-27

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Fri Jun 27, 2008 11:22 am

uuuuuuuuuuuuuuuuuu......
nastavi..
bitteeeeeee
Back to top Go down
View user profile http://kumiko.blog.hr
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!

Female
Number of posts : 280
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Fri Jun 27, 2008 11:48 am

Kako swatko , naaaastavi !!!
Back to top Go down
View user profile
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Fri Jun 27, 2008 2:28 pm

Njenjeh.....heheh
Ajd,kad nadjem vremena...KISS thx for the comms

Without knowing why

Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator

Female
Number of posts : 551
Fan of... : Visual Kei!
Registration date : 2008-06-26

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Wed Jul 02, 2008 12:51 pm

nastavi bitteeeeeeeeeeee!!!!!! bounce !!! postala sam zavisnik od tvog fan fictiona.....

Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Wed Jul 02, 2008 6:08 pm

eee,to ti ne verujem....
mozda veceras dobijem inspiraciju,pa ako dobijem onda sutra ili veceras postavljam...

Without knowing why

Back to top Go down
Xx..Scene Queen..xX
Sta je to muzika?
Sta je to muzika?

Female
Number of posts : 65
Fan of... : CB
Registration date : 2008-06-30

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Thu Jul 03, 2008 2:57 am

Wow ,kako extra... Smile
Back to top Go down
View user profile
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Thu Jul 03, 2008 1:32 pm

hehehhe,cisto da ne poverujes...buhahah
Very Happy

Without knowing why

Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Mon Aug 04, 2008 6:00 pm

ja sam odlucila pisati dalje,zato ocekujte uskoro sledeci nastavak...

Without knowing why

Back to top Go down
soraxhiroko
ZaBuNj3n0 DeTe!
ZaBuNj3n0 DeTe!

Female
Number of posts : 280
Fan of... : Jrock 4ever !!!
Registration date : 2008-06-09

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Thu Aug 07, 2008 2:18 am

chekamo , chekamo ....
Back to top Go down
View user profile
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Thu Aug 07, 2008 3:27 pm

sutra je svecano objavljivanje posto je danas yu's princess rodjus pa imam posla

Without knowing why

Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Thu Aug 07, 2008 8:34 pm

YAY!!! Zhurwka

Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Sun Aug 10, 2008 8:29 pm

IV

"Paaa,ovaj..." promrljao je Kiro sav obliven hladnim znojem.
"Ajmo ljudi stvarno vise,umirem od gladi!" strify ga je prekinuo kako bi prikrio predjasnje postupke.
"Ovaj...Ajmo stvarno,ali Strify,zar nisi rekao da si na dijeti?" rekao sam jer sam znao da ce prekrsiti dijetu.Pa sta mogu kad je takav.=D
"Ko jebe dijetu?Sad sam u Francuskoj i ima da jedem i budjava sira ako treba.Daj,stvarno sam gladan!Kiro ,nemoj me ubiti!"
"Ne brini se debeli,samo ti jedi ko stoka pa ces tako i zavrsiti" Kiro se namrstio i onako izblebletao...

Svi smo ustali s kreveta i ,naravno zbog lumija sam morao namestiti krevet koji smo razdrndali.Zatim smo se svi krupnim koracima uputii
ka ulaznim,ovog puta izlaznim vratima.Odjednom se Strify proderao:
"Kiro,pa gde mi je fen za kosu???"
"Otkud ja znam debilcino?"Kiro je odgovorio onako ladno.
Tek kada je stigao do lifta,shvatio je da mu u stvari ne treba fen kada je u sred plaze.Do tada se derao,ali ga niko nije slusao
jer je bio smoran.Stvarno!Samo se Lumi par puta usudio da mu kaze "umukni".
Nekako smo se pogurali u lift,ali Kiro i Strify,kolikogod bili sicusni su zauzeli najvise mesta jer su se stalno okretali i trkali ko
ce da pritisne dugme.Na zalost,Kiro se sapleo i gurnuo Strify'ja koji je upravo krenuo da pritisne dugme za prizemlje,pa je pritisnuo neko kontra dugme
i lift se zaglavio.Sto je bilo jos bolje,u liftu nije bilo svetla.
Strify i Kiro,naravno kao mala deca su poceli da se dernjaju i da zapomazu,a jadan Lumi ih je smirivao.Upalio sam svetalce na telefonu i ponovo pritisnuo dugme koje je strify
zajebao i lift se ponovo pokrenuo.E,onda su Strify i Kiro samo zanemeli.Bilo je vrlo smesno kad su u jednom trenutku se toliko derali ko neke babe,a u sledecem
se ni muva nije cula.Samo su onako kao...daj oladi ,kao sta se desilo?

Dole za stolom nas je cekao Shin pijuci neki sok.Pa,nije nista posebno radio sem buljio u prazan tanjir.
Izgledao je gladan,a zatim se proderao na nas kad smo stigli do stola:
"Gde ste vi do sada,umro gladan?!"
Ne znam sta mi je bilo u tom trenutku,ali imao sam zelju da ga ponovo zagrlim i nikada ga vise ne pustim da ode.
Ipak,samo sam se nasmesio kako bi me bar pogledao i seo sam za sto.Rucak je konacno stigao,a Kiro i Strify su bili izuzetno
gladni i jedva su cekali da saznaju sta ce biti za rucak.Smeskali su se jedno drugom i gurali dok se Lu nije opet proderao:
"Mozete li vas dvoje da smirite hormone bar za rucak?"-Lumi je bio vrlo nervozan,ali i stalno ga je nesto nerviralo.Ne znam,ali meni njih dvoje nisu tako smetali
jer sam svo vreme u mislima obrtao rec "SHIN",ali bio je uvek grub prema njima dvoma.Ipak,to mu je bila mana,ali je zato uvek bio ame za plakanje i veoma
je razumeo sve moje situacije.
Shin,Kiro i Strify su prvi ponjopali rucak,ali je Kiro,kao i uvek trazio repete,a za njim i Strify.Drugi put su se cak i takmicili ko ce pre da pojede.
Eto,sve je bilo super dok se Kiro nije izblamirao i to na sav glas!Naravno,ceo hotel se okretao ,a njega je bas bolelo dupe.Podrignuo je i rekao samo
"Svinjski al' zdravo!"-Na to su se svi smejali.

Dogovorili smo se da posle rucka malo odspavamo(to su Kiro i Striy hteli),a posle da idemo na plazu.Lumi je vise hteo da ide u setnju,a
Shin je uvek trckao za njim,pa sam i ja jer sam imao dve dobre opcije.Da pratim Shina ili da spijuniram Strify-ja i Kira.
Pa nisam znao sta cu,zato sam izabrao da prvo malo seckam sa Lumijem i Shinom,a zatim da trknem gore da vidim sta se desava.
Poupili smo stvari posle rucka i krenuli u popodnevnu setnju.S&K su ostali gore,naravno ne znajuci za moj opak plan.
Uhvatio sam pri izlasku lu-a i Shina pod ruku,ko neka tetka i krenuo s njima u setnjicu po nekim radnjama &co.

Lu i Shin su razgledali neke suvenire dok sam buljio u Shina,trudivsi se da se ne otkrijem tako sto sam i ja obrtao neke skoljke.
Primetio sam da je par puta odvojio pogled od stvarcica jer je primetio da gledam u njega,a zatim je pitao:
"Sta sad oces?" i nasmesio se.
"Haha,izvini,da li je zabranjeno gledanje?"odgovorio sam u sali jer sam bio presrecan sto je malo propricao.
Nasmesio se i odgovorio "Nije zabranjeno gledanje ako platis,a ako ne platis nemoj me vise nikad ni traziti na ovom svetu!"
Nisam bas skontao ovo,no primetio sam da se Lumi okrenuo i otisao do druge radnje.
"A,izvini...kako da platim pogled?"
Tu se nesto zacrveneo,okrenuo se za Lumijem i odsetao."
Malo sam je izgledalo razocaravajuce,ali me je bilo bas briga jer mi je prijalo da sve ide polako.Bilo je tako jezivo kada me svaki put pogleda.
To je bilo zato sto smo vrlo retko pricali,ali je bilo vrlo smesno jer smo se pre toga osecali normalno.Sada je to bio neki
poseban osecaj.Vrlo golicljiv....

Without knowing why

Back to top Go down
Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Sun Aug 10, 2008 8:34 pm

kasnije cu napisati jos...kod nas je seoska slava pa nikako ne stizem,a i nesto me bole oci...joj

Without knowing why

Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Sun Aug 10, 2008 11:05 pm

AO!!!
SCREAM PISI JOS!!!
OBECAJ MI DA CES JOS PISATI,A JA TI DAJEM REC DA CU JA NASTAVITI ONU KIDNAP FICTION!!!
PLEASE,OVO JE NESTO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ BOLJE!!! Very Happy

Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Mon Aug 11, 2008 1:21 am

jao ok.....Samo da objasnim...Ovo je bilo samo sporedno poglavlje gde se opisuje sta tek treba da dodje,a u sledec opisujem vec jedno malo ozbiljniju temu.Znaci,ovo je sporedno poglavlje....Sutra cu se potruditi da napisem jos jerr se stalno kasno vracam kuci sa ringispila.

Without knowing why

Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Mon Aug 11, 2008 11:55 am

hihi super.ok! Very Happy

Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Mon Aug 11, 2008 3:00 pm

ok,ako mi danas hinageshi ne bude sedela na kompu,veceras dobijas novo poglavlje...

Without knowing why

Back to top Go down
brunetteangel
Moderator
Moderator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Mon Aug 11, 2008 3:50 pm

Hinageshi? Jel ti to sestra ? lol! Jao evo skacem od srece! phihihi zezam se. super Very Happy

Screammyangel
Administrator
Administrator

Female

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   Mon Aug 11, 2008 6:33 pm

jes bona....ev sad mi je dola Yu's princesss,pa onda idem kod babe,pa na ringispile,a ako ne stignem obecajem da cu sutra postati novi chapter...LOL,al i ti se malo potrudi,meni nema inspiracije dok ti ne nastavis kidnapovanje...LOOOOOOOOL

Without knowing why

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre   

Back to top Go down

Zezz up....(fanfiction by me)***cinema bizarre
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Black Scorpio v King Jammy's v Arrows v Youth Promotion: Cinema 2, Kingston. 1985. "Shock of the century clash!"
» Youth Promotion v Jammys v Scorpio v Arrows: Cinema 2. 2nd June 1985
» Fat Freddy's Dollar Store Cinema Spectaculars
» L Brothers vs The Herculoids 1978
» 'I am Jani Lane': Bizarre note found in dead Warrant singer's pocket